برگزاری دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران

dam
صبح امروزیکشنبه ۴ آبان ماه ۱۳۹۳، دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در هر بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
به گزارش امور رسانه های روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی تهران:
– سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته ، با حضورحجتی وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه ،
و
– دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ، با حضور تشکری معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و هیات همراه ،
در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.
این گزارش حاکی است:
– در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور،فرآوردهای لبنی و صنایع وابسته ۳۴۷ شرکت داخلی و ۵۰ شرکت خارجی از ۱۷ کشور جهان شامل آمریکا، آلمان،استرالیا، اسپانیا، اکراین، ایتالیا، برزیل، بلژیک، تایوان، ترکیه، دانمارک،چین، سوئیس، فرانسه،مالزی، هند و هلند در فضایی به مساحت تقریبی ۳۵,۰۰۰ مترمربع اقدام به ارایه آخرین دستاوردهای خود در زمینه انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغداری،خورک و مکمل های غذایی دام،طیور و آبزیان،دارو ،واکسن و موادبیولوژیک و….. نموده اند.
– در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری نیز ۱۷۰ شرکت داخلی و ۵ شرکت خارجی از ۷ کشور جهان شامل آلمان- ایتالیا-سوئد-فرانسه-چین-ژاپن و کره در فضایی به مساحت ۲۰,۰۰۰ مترمربع دستاوردهای خود را در بخشهای حمل ونقل عمومی شامل : ناوگان حمل و نقل عمومی،خودروهای سنگین،اتوبوس،مینی بوس و….صنایع ریلی،خدمات حمل ونقل عمومی و جاری خودروهای مخصوص(پلیس،امداد و نجات،تاکسی…)کانکس،لیفتراک،آسانسور و پارکینگ،سیستمهای مخابراتی و ماهواره ای
و
بخش خدمات شهری شامل : ماشین آلات خدمات شهری ،ابزار وادوات،تجهیزات و قطعات وابسته ،ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی،امور ایمنی وحفاظت،بازیافت،ماشن آلات زمستانی(برف روب ونمک پاشو..)خدمات عمران شهری،تکنولوژی نور رسانی،زیبا سازی ومبلمان شهری،پارکها وسبز وتجهیزات وابسته،معماری شهری،کاهنده آلودگی و زیست محیطی،تاسیسات و عمران شهری خدمات فنی ومهندسی و مشاوره ای،خانه پیش ساخته،پروژه ها و فرصتهای سرمایه گذاری در کلان شهرها،دستاوردها ونیازهای شهرداری های کشور،نرم افزار و سخت افزار ونشریات تخصصی مربوطه به معرض نمایش گذاشته اند.
قابل ذکر است این دو نمایشگاه تا تاریخ ۷ آبان ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

منبع : سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران

[teleShare]

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم.

0 دیدگاه در “برگزاری دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

تبلیغ داخلی

دانلود

پیشنهاد ما

تبلیغات در اکسبیز

نمایشگاه پیشنهادی

IranVaf 2017

بستن
*
*
Purchase History

You have not made any purchases