دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در گیلان برگزار می شود

نمایشگاه صنعت ساختمان گیلان
نمایشگاه صنعت ساختمان گیلان

دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در گیلان برگزار می شود:

عبدا.. سلمانی زاده- مدیرعامل نمایشگاه بین المللی استان گیلان از برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان گیلان خبر داد.
سلمانی زاده در خصوص جزئیات این نمایشگاه اظهار داشت:دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در فضایی بمساحت ۵۵۰۰ متر مربع با حضور به ۸۵ واحد فعال صنعتی که از این تعداد ۵۰ واحد از تولید کنندگان و نمایندگی های برنده های معتبر از استان گیلان بوده و مابقی از استانهای تهران –البرز –مازندران- آذربایجان شرقی –گلستان- خراسان رضوی –زنجان – اصفهان – هرمزگان و اردبیل، از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ آبان ماه سالجاری بمدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان گیلان برگزار می گردد.
وی در مورد جایگاه این نمایشگاه خاطرنشان نمود: با توجه به اینکه ما همه روزه شاهد ظهور مصالح ساختمانی جدید و زیبا و سهل اجرا هستیم که صنعت ساختمان به جامعه معرفی می کند لذا یکی از ارکان اصلی معرفی و بازار یابی این فر آورده ها و آشنا نمودن آحاد جامعه مهندسی و مردم با آخرین دستاوردهای تکنولو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژی، برگزاری نمایشگاههای تخصصی در زمینه صنعت ساختمان می باشد
سلمانی‌زاده افزود: امید است برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی بتواند گامی مؤثر در جهت ارتقاء صنعت کشور برداشته و ضمن ارائه فرصت مناسب، زمینه شناسایی تولیدات کیفی داخلی را نیز فراهم آورد.
قابل به ذکر است:بازدید از این نمایشگاه در تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ آبانماه سالجاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان در معرض دید علاقمندان و متخصصین این بخش از صنعت کشورمان خواهد بود

منبع : روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گیلان

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن

آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • ExBiz

نمایشگاه مهم

  • Iran Elecomp 2017