بسته سرمایه گذاری در بخش نمایشگاهی ایران بزودی منتشر می شود

دکتر حسن اسفهبدی
دکتر حسن اسفهبدی

بسته سرمایه گذاری در بخش نمایشگاهی ایران بزودی منتشر می شود:

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جمهوری اسلامی بسته سرمایه گذاری در بخش نمایشگاهی را بزودی منتشر می کند که براساس آن طرف های خارجی می توانند به هر شیوه پیش بینی شده در این زمینه، همکاری داشته باشند.
حسین اسفهبدی در دیدار کلاوس دیتریش مدیرعامل شرکت نمایشگاههای مونیخ آلمان با وی، اظهار داشت: شرایط کنونی ایران سبب شده که هیات های تجاری و اقتصادی از اقصی نقاط جهان برای بررسی راههای همکاری وارد تهران شوند.
وی افزود: طی هفته گذشته سه شرکت نمایشگاهی از آلمان که مربوط به مناطق هانوفر، فرانکفورت و اشتوتگارت بودند، در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران حاضر شدند و چگونگی همکاریهای آتی را مورد بررسی قرار دادند.
اسفهبدی تاکید کرد: امروز بازار ایران به عنوان یک موقعیت ممتاز مطرح است و فعالیت مشترک با طرف های خارجی می تواند نقش موثری برای توسعه مناسبات داشته باشد.
براساس این گزارش، کلاوس دیتریش مدیرعامل شرکت نمایشگاههای مونیخ بامداد یکشنبه به همراه یک هیات ۱۳۰ نفره از ایالت باواریا آلمان به تهران آمده که ایلزه ایگنر وزیر اقتصاد ایالت باواریا ریاست این هیات را عهده دار است و تا سیزدهم آبان چهارشنبه (فردا)در کشورمان اقامت دارند.
آمارهای منتشر شده حاکی است، ایالت باواریا در سال گذشته میلادی (۲۰۱۴)به میزان ۲۲۰ میلیون یورو به ایران صادرات داشت و شرکت های زیمنس، بی.ام.و و آئودی به عنوان برخی از شرکتهای فعال در این ایالت محسوب می شوند.
یازدهمین نمایشگاه ایران کانمین ۲۰۱۵ (ویژه معدن و صنایع معدنی، ماشین آلات و صنایع وابسته)که با همکاری آلمان ماه گذشته در تهران برگزار شد، ۹ دوره قبلی آن پیش از وقوع تحریم ها برپا شده بود و از سال گذشته برگزاری آن از سر گرفته شد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای مونیخ افزود: پیش از دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت، با سفیر آلمان در تهران ملاقات داشته که وی بر شرایط مناسب برای همکاریهای اقتصادی، تجاری و نمایشگاهی با تهران تاکید کرد.
وی گفت: قرار است در نمایشگاه آب و فاضلاب تهران هم که بزودی برگزار می شود، شرکت نمایشگاههای مونیخ مشارکت داشته باشد.

منبع: ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • mahyarrezaeee
  • _3662
  • amir1368
  • _7531
  • amin_soraya

برای عضویت در خانواده 4030 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

تبلیغ داخلی

  • ExBiz

اکسبیز حمایت می کند از …