خبر جدید در سایت انجمن کارفرمایان

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

 1. saeed گفت:

  همچین با افتخار از جلسه مشترک نوشته اند که انگار نه انگار گه خود انجمن هم غرفه ساز هستند در مرحله اول ، بعد بازوی اجرایی نمایشگاه ، باشد که از هر دستی که می دهید از همان دست هم پس بگیرید

  • یک ماشناس گفت:

   خیلی نسبت به انجمن بی انصافی می کنید عزیز من . مگه همین شماها نیستید که همش با هم دعوا دارید که چرا فلانی داره فلان قیمت می ده غرفه رو ؟ گروه هاتون همش ÷ر است ار دعواهای قیمت !!!!!!!!!

 2. yasnasazeh گفت:

  دستشون درد نکنه ! ما هم با یک انسجام بالاخره مجوز فعالیت رو بعد از ۱۰-۱۲ سال خواهیم گرفت

 3. sdfgsd گفت:

  آقای مشایخی مگر شما نفرموده بودید که مجوز ها فعلا منتفی هست ؟ ما با طناب شما به چاه افتادیم . اگر می دانستیم که داستان به این سمت می رود تاحالا کارهای مجوز رو انجام داده بودیم .

  • hoomen گفت:

   خدا را شکر که اینجا سانسوری صورت نمیگیرد و دیدگاه برای همه اخبار در دسترس است.sdfgsd گرامی، از صحبت شما چنین بر میاید که با من مکالمه ای نداشتید. اگر نه متوجه میشدید که تا این لحظه همه ما خواستار اعتدال در روند رتبه بندی نمایشگاه بودیم، و نه نگرفتن مجوز و … در حال حاضر خوشبختانه به این مهم نایل آمدیم. و اگر راهنمایی خواستید، با بنده تماس بگیرید و مطمئن باشید راهی پیش پای شما خواهم گذاشت که با مشکل مواجه نگردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

 • imankyokushin
 • aryadh
 • coffeesabz
 • arminavm
 • bonab_steel_industry_complex

برای عضویت در خانواده 4442 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …

اکسبیز حمایت می کند از …