خبر جدید در سایت انجمن کارفرمایان

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

 1. saeed گفت:

  همچین با افتخار از جلسه مشترک نوشته اند که انگار نه انگار گه خود انجمن هم غرفه ساز هستند در مرحله اول ، بعد بازوی اجرایی نمایشگاه ، باشد که از هر دستی که می دهید از همان دست هم پس بگیرید

  • یک ماشناس گفت:

   خیلی نسبت به انجمن بی انصافی می کنید عزیز من . مگه همین شماها نیستید که همش با هم دعوا دارید که چرا فلانی داره فلان قیمت می ده غرفه رو ؟ گروه هاتون همش ÷ر است ار دعواهای قیمت !!!!!!!!!

 2. yasnasazeh گفت:

  دستشون درد نکنه ! ما هم با یک انسجام بالاخره مجوز فعالیت رو بعد از ۱۰-۱۲ سال خواهیم گرفت

 3. sdfgsd گفت:

  آقای مشایخی مگر شما نفرموده بودید که مجوز ها فعلا منتفی هست ؟ ما با طناب شما به چاه افتادیم . اگر می دانستیم که داستان به این سمت می رود تاحالا کارهای مجوز رو انجام داده بودیم .

  • hoomen گفت:

   خدا را شکر که اینجا سانسوری صورت نمیگیرد و دیدگاه برای همه اخبار در دسترس است.sdfgsd گرامی، از صحبت شما چنین بر میاید که با من مکالمه ای نداشتید. اگر نه متوجه میشدید که تا این لحظه همه ما خواستار اعتدال در روند رتبه بندی نمایشگاه بودیم، و نه نگرفتن مجوز و … در حال حاضر خوشبختانه به این مهم نایل آمدیم. و اگر راهنمایی خواستید، با بنده تماس بگیرید و مطمئن باشید راهی پیش پای شما خواهم گذاشت که با مشکل مواجه نگردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

 • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

 • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

 • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

 • عضویت بوسیله اکانت گوگل

نمایشگاه مهم

 • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.