سیزدهمین نمایشگاه حمل‌ و نقل مدیریت شهری افتتاح شد

سیزدهمین نمایشگاه حمل‌ و نقل مدیریت شهری
سیزدهمین نمایشگاه حمل‌ و نقل مدیریت شهری
سیزدهمین نمایشگاه حمل‌ و نقل مدیریت شهری

سیزدهمین نمایشگاه حمل‌ و نقل مدیریت شهری افتتاح شد:

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری ۸ آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.
این نمایشگاه با مشارکت و حمایت نهادهای مختلفی ازجمله شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن تهران و حومه، ستاد مرکزی معاینه فنی خودروها، سازمان تاکسیرانی تهران و سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار می‌شود و تا ۱۱آبان ادامه دارد.
به‌گفته سیدجعفر تشکری هاشمی، معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری که در اوج تحریم‌های ناعادلانه قدرت‌های جهانی نیز نه‌تنها با حضور شرکت‌کنندگان داخلی بلکه با مشارکت شرکت‌های بین‌المللی و همچنین کشورهایی که خود سردمدار تحریم‌ها بودند، بدون وقفه به‌کار خود ادامه داد. معاون شهردار تهران نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری را محلی برای نمایش رشد کیفی و کمی محصولات داخلی و ایجاد ظرفیت‌های جدید در تولید رقابتی محصولات در دو حوزه اثرگذار حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری دانست.
تشکری هاشمی به ویژگی‌های سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری اشاره و تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های نمایشگاه امسال که سال گذشته موفق به ثبت در انجمن جهانی صنایع نمایشگاهی شد، افزایش مشارکت شرکت‌های داخلی و خارجی و تنوع و تعدد محصولاتی است که در آن به نمایش درآمد؛ روندی که البته در سال‌های اخیر شاهد سیر صعودی آن بودیم.
وی بابیان اینکه از سال گذشته شعار آسمان آبی، زمین پاک با محوریت خط سفید و مدیریت پسماند به‌عنوان شعار محوری مدیریت شهری تهران مطرح شد، اظهار کرد: این شعار می‌تواند زمینه‌ای برای توجه همزمان به این دوبخش مهم، الهام‌بخش و راهگشای مدیریت شهری باشد. امروز در شرایطی که مردم تهران از آلودگی هوا رنج می‌برند و انواع آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق، سلامت شهروندان این کلانشهر را مورد تهدید قرار داده، پایتخت کشورمان حرکت خود را به سمت شهر عاری از سوخت‌های فسیلی آغاز کرده است. هدف مدیریت شهری در این حوزه این است که تهران، روزی به شهری تبدیل شود که کمترین دلبستگی به‌خودروهای شخصی به‌عنوان وسیله‌ای برای سفرهای درون‌شهری و کم وابسته به سوخت‌های فسیلی را داشته باشد.

منبع : همشهری آن لاین

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 67
  • 22,968
  • 45,836

بستن
*
*