ابراز تمایل روسیه برای همکاری های نمایشگاهی با ایران

ابراز تمایل روسیه برای همکاری های نمایشگاهی با ایران
ابراز تمایل روسیه برای همکاری های نمایشگاهی با ایران

ابراز تمایل روسیه برای همکاری های نمایشگاهی با ایران:

به گزارش ایرنا از شبکه اطلاع رسانی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران،فابیو کازیراگی (Fabio casiraghi) که اصلیت ایتالیایی دارد، در دیدار با حسین اسفهبدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت یادشده، اظهار داشت: همواه مترصد فرصتی بوده تا بتواند با ایران همکاری داشته باشد و با توجه به همکاری فعلی او با روسیه، اکنون بستر مناسبی برای توسعه فعالیت ها در این بخش با ایران فراهم شده است.
وی، علاقمندی مجموعه تحت مدیریتش را برای همکاری در حوزهای انرژی، حمل و نقل و نمایشگاه های فرهنگی ابراز داشت و تاکید کرد: ایران و روسیه دو قطب مهم دارندگان انرژی به خصوص گاز محسوب می شوند و بیشترین علاقمندی اکسپو فروم سن پترزبورگ اولویت گاز فروم است.
سن پترزبورگ شمالی ترین کلانشهر کره زمین و از شهرهای قدیمی روسیه و پایتخت سابق این کشور بوده و از نظر بازرگانی و مراودات تجاری از شهرهای مهم روسیه است.
براساس این گزارش، اسفهبدی نیز ضمن اعلام تمایل ایران به همکاری،اولویت های کشورمان را درحوزه های مشترک و مورد علاقه یادآور شد و گفت: مبادلات فضاهای نمایشگاهی در کشورها از طریق قراردادهای فضاهای دائم و متقابل نمایشگاهی صورت می گیرد.
وی افزود: علاوه بر محل فعلی نمایشگاه تهران، محل بزرگ و مجهز دیگری در دست آماده سازی است که در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد و درآن فضا نیز می توان همانند این محل به همکاری پرداخت.
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: پیش از این ایران با روسیه و کشورهای مشترک المنافع از جمله بلاروس، اوکراین، ترکمنستان، قرقیزستان، گرجستان، آذربایجان، قزاقستان، تاجیکستان و غیره نیز همکاری داشته و از تقویت مناسبات با روسیه استقبال می کند.
منبع:ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • perans_dota
  • _8732
  • dadkhah71
  • abbas_saket
  • hamid_sartipzadeh

برای عضویت در خانواده 4799 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …