یک روز مانده تا نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۵

Gitex
Gitex

به گزارش روز شنبه روابط عمومی جیتکس در ایران، حامد افشاری با اشاره به اینکه کریدور صادرات در ذیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری پاویون ایران در نمایشگاه های معتبر بین المللی با موضوعات فناوری اطلاعات حمایت می کند، افزود: این حمایت با پرداخت ۷۰ درصد هزینه اجاره غرفه، غرفه سازی و حمل و نقل کالای نمایشگاهی صورت می گیرد.
وی گفت: شرکت های دانش بنیان برای حضور در پاویون ایران باید حداقل شرایطی را داشته باشند که شرط دانش بنیان بودن، برخورداری از محصولات کیفی، داشتن انگیزه صادراتی، دارا بودن الزامات و زیرساخت های لازم برای ارتباطات بین المللی (شامل گواهی نامه های بین المللی، سایت و کاتالوگ چند زمانه) از جمله این شرایط است.
مدیرعامل کریدور صادرات کالا و خدمات دانش بنیان، هدف اصلی از برگزاری پاویون ایران در نمایشگاه های فناوری بین المللی و حمایت از شرکت های دانش بنیان برای حضور در این پاویون را حرکت از سمت اقتصاد نفتی به سوی اقتصاد دانش بنیان عنوان کرد.
وی ادامه داد: با تقویت صنایع های تک و دانش بنیان، تلاش می کنیم در نهایت این شرکت ها را به بلوغ صادراتی در عرصه بین الملل برسانیم.
افشاری خاطرنشان کرد: اقدامات مربوط به نمایشگاه جیتکس شامل هماهنگی ها و حمایت از شرکت ها توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و از طریق کریدور صادرات انجام شده و نهاد دیگری در این باره مسئولیت ندارد.
مدیرعامل کریدور صادرات کالا و خدمات دانش بنیان یادآور شد: امسال طی هماهنگی انجام شده با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانسته ایم شرکت های پیشرو در حوزه ICT که فعالیت دانش بنیانی دارند را نیز در پاویون همراه کنیم.
وی با اشاره به اینکه براساس اعلام برگزارکننده، ۳۳ هزار و ۹۰۰ شرکت در نمایشگاه جیتکس امسال شرکت کرده اند، یادآور شد: ۱۰ شرکت ارتباطات طلایی شرق، نرم افزار گستر شریف، عصر فناوری دانش، نوا کام کار ماندگار، پایا سیستم، ایران رایانه، ماشین های هوشمند هزاره سوم، پارسه نگار، رایانه رشد افزار و فرپام در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس حضور دارند.
وی گفت: در مدت برگزاری نمایشگاه، ملاقات های تجاری برای معاونت، کریدور و شرکت های حاضر در پاویون هماهنگ شده است و همچنین در راستای تعاملات بین المللی نیز ملاقات هایی از جمله دیدار با برگزارکننده نمایشگاه سبیت آلمان، دیدار با روسا و اعضای اتحادیه ها و انجمن های خارجی انجام خواهد شد.
افشاری پیش بینی کرد: احتمالاً پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس در موضوعات نرم افزاری توفیقات خوبی کسب خواهد کرد.
جیتکس نمایشگاه بین المللی در حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک است که از سال ۱۹۸۱ هر ساله در شهر دوبی برگزار می شود.
امسال سی و پنجمین نمایشگاه جیتکس از ۱۸ تا ۲۲ اکتبر (۲۶ تا ۳۰ مهر) در مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار می شود.

منبع : ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • دانلود

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.