نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان، سیستم های سرمایشی و گرمایشی افتتاح شد

IRAN HVAC&R
IRAN HVAC&R

نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان، سیستم های سرمایشی و گرمایشی افتتاح شد:

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان، سیستم های سرمایشی و گرمایشی با مشارکت ۳۰ کشور جهان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح روز جاری(شنبه)افتتاح شد.
نمایشگاه یادشده که امکان حضور ۴۱۹ شرکت ایرانی و ۲۰۴ شرکت خارجی از ۳۰ کشور جهان را فراهم کرده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.
کشورهای آلمان، آمریکا، اتریش، اسپانیا، اسلوونی، اوکراین، امارات، انگلستان، ایرلند، ایتالیا، برزیل، بلژیک، تایلند، تایوان، ترکیه، چین، سوییس، سوئد، فرانسه، ژاپن، دانمارک، فنلاند، کره جنوبی، کویت، مالزی، مجارستان، مکزیک، یونان، هند و هلند در وسعت ۴۸ هزار مترمربع این نمایشگاه مشارکت کرده اند.
در این نمایشگاه انواع چیلر، برج خنک کننده، دیگ آب گرم و بخار، لوله و اتصالات، شیرآلات صنعتی، سیستم های کنترل بی ام اس، الکتروموتور، آب گرمکن های خورشیدی و تصفیه آب و هوا از جمله تجهیزات و ماشین آلاتی است که در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است.
قرار است نمایشگاه مزبور تا روز سه شنبه ۲۸ مهر ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ از ظهر از متخصصان و علاقمندان استقبال نماید.

منبع: ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.