نمایشگاه بین‌المللی گردشگری با محوریت خانه ایرانی برپا می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری با محوریت خانه ایرانی برپا می‌شود:

علی باقر نعمتی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری در نشستی که با محوریت برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری برگزار شد گفت: این نمایشگاه امسال به صورت تخصصی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود.
وی ادامه داد: سوابقی که در ۸ دوره گذشته برگزاری نمایشگاه وجود داشته در این دوره به ما کمک می کند، بعد بین المللی نمایشگاه امسال با توجه به شرایط و فضای جدید کشور نسبت به سال گذشته متفاوت خواهد بود و یک شرکت آلمانی به عنوان ارگانیزر در حوزه جلب و جذب کشورهای خارجی برای حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران اقدامات لازم را به انجام می رساند.
نعمتی با اشاره به اینکه سالن ۳۸ به عنوان یکی از بزرگترین سالنهای نمایشگاه بین المللی تهران به معرفی ظرفیت‌های گردشگری استانها اختصاص داده خواهد شد، افزود: محوریت امسال نمایشگاه بین المللی تهران خانه ایرانی و “میهمان ما باشید” به عنوان شعار این نمایشگاه انتخاب شده است.
مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری با اشاره به اینکه سه کارگاه آموزشی در روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه با موضوع، گردشگری حلال گردشگری سلامت و فرصتهای سرمایه گذاری در گردشگری در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود، افزود: همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در گردشگری در حاشیه برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد و بسته پیشنهادی سازمان میراث فرهنگی در این حوزه به سرمایه گذاران ارائه می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه نمایشگاه سال گذشته در روزهای تعطیل برگزار شد، تلاش ما بر این بود که زمان برگزاری نمایشگاه امسال با دقت بیشتری انتخاب شود، براساس برنامه ریزی صورت گرفته، دو روز نخست این نمایشگاه جنبه تخصصی خواهد داشت و دو روز پایانی برای عموم مردم در نظر گرفته شده که این موضوع تا زمان برگزاری نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
در ادامه این نشست فرهاد امینیان، مدیرعامل شرکت بازرگانی نمایشگاه بین المللی تهران و مجری برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، با اعلام این خبر که فضای نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش خواهد داشت، ادامه داد: نهمین دوره نمایشگاه از نظر کمی و کیفی نسبت به دوره گذشته رشد خواهد داشت.
امینیان اضافه کرد: گروههایی که در نمایشگاه حضور دارند شامل شرکتهای خدمات مسافرتی، واحدهای اقامتی و هتلها، حوزه های مرتبط با گردشگری سلامت و زیارت، صنایع دستی، کتب و نشریات، بخش نرم افزاری، شرکتهای حمل و نقل و مناطق ویژه هستند.
وی با بیان اینکه ۴۰ کشور هدف گردشگری برای حضور در نمایشگاه در اولویت هستند، گفت: تمامی کشورهایی که سال گذشته در نمایشگاه حضور داشتند امسال هم در نهمین دوره شرکت خواهند داشت.
مجری برگزاری نهمین نمایشگاه گردشگری افزود: حدود ۲ میلیارد تومان برای برگزار این نمایشگاه هزینه شده است که پیش بینی می شود این هزینه از طریق جذب حامیان مالی تامین شود، این در حالی است که غرفه های نمایشگاه به شرکت کنندگان خارجی با رقم متری ۲۰۰ یورو و به شرکت‌های داخلی متری ۸۵ هزار تومان عرضه می شود.
امینیان با بیان اینکه اصلی ترین هدف برگزاری نمایشگاه شناساندن ظرفیتهای گردشگری کشور در سطح بین المللی است، یادآور شد: نمایشگاه ابزاری برای شناساندن ظرفیتها است و امسال هم همانند سال گذشته از طریق نصب بیلبورد، تیزر تلویزیونی، وب سایت نمایشگاه، پوشش خبری و تبلیغات مکتوب در رسانه ها و نشریات تخصصی، به معرفی این رویداد بین المللی خواهیم پرداخت.
همچنین در این نشست، پوستر نهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری رونمایی شد.

منبع : خبرگزاری فارس

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

تک دکور

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 60
  • 34,164
  • 47,056

بستن
*
*