حضور تولیدکنندگان ایرانی محتوای فاخر در نمایشگاه جیتکس را پررنگ تر می کند

نمایشگاه جیتکس
نمایشگاه جیتکس

حضور تولیدکنندگان ایرانی محتوای فاخر در نمایشگاه جیتکس را پررنگ تر می کند:

سیدمرتضی موسویان افزود: عنوان امسال نمایشگاه جیتکس« آینده اشیا» است و در این نمایشگاه انتظار می رود با پروژه های مربوط به سال های آینده روبه رو شویم که فعلا در مرحله تست قرار دارند و هنوز به صورت تجاری در دسترس نیستند.
رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: نمایشگاه جیتکس نسبت به دیگر نمایشگاه های منطقه ارزش بالاتری دارد، اما بهتر از نمایشگاه جیتکس نمایشگاه سبیت آلمان است که در جایگاه بالاتری نسبت به نمایشگاه های منطقه قرار دارد.
وی در پاسخ به این سوال که حضور چه بخشی از فعالان صنعت ICT در نمایشگاه جیتکس می تواند مفیدتر باشد، گفت: معتقدم که تولیدکنندگان ایرانی محتوا و تولیدکنندگان محتوای دولت الکترونیک باید سهم بیش تری را در نمایشگاه جیتکس داشته باشند.
موسویان خاطرنشان کرد: مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال هدایتگری و نظارت بر محتوای تولیدی در کشور را برعهده دارد و به صورت مستقیم متولی تولید محتوا نیست.
وی از آمادگی این مرکز برای حضور در نمایشگاه جیتکس علیرغم سختی های بودجه ای امسال خبر داد و گفت: آمادگی داشتیم که ۲ تا ۳ کانتر در نمایشگاه در اختیار تولیدکنندگان محتوای فاخر ایرانی قرار دهیم، اما استقبال چندانی از سمت تولیدکنندگان نشد و از این رو از نمایشگاه بازدید خواهیم کرد اما در آن حضور نداریم.
رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال درباره علت عدم استقبال از سوی تولیدکنندگان، گفت: امسال کسب و کار این فعالان چندان رونق نداشته است و معتقدیم اگر اثر فاخر و جدیدی وجود نداشته باشد، شرکت نکردن بهتر از شرکت کردن بد است.
وی گفت: تولید آثار فاخر در زمینه آثار چندرسانه ای در سال ۹۳ سیر نزولی داشته و این روند در سال ۹۴ نیز ادامه دارد.
موسویان ادامه داد: باید حمایت ها برای سرمایه گذاری در تولید محتوا افزایش یابد که درسال های اخیر به دلایلی از جمله کمبود بودجه دولتی، این حمایت انجام نشده است؛ اما امیدواریم در ۶ ماه باقیمانده از سال ۹۴ بتوانیم در زمینه تولید محصولات جدید حرکت چشمگیری داشته باشیم.

منبع : ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.