آغاز هشتمین جشنواره فناوری نانو

هشتمین جشنواره فناوری نانو
هشتمین جشنواره فناوری نانو
هشتمین جشنواره فناوری نانو

آغاز هشتمین جشنواره فناوری نانو:

در مراسم افتتاحیه این جشنواره حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور حضور دارند.
در جشنواره فناوری نانو که تا ۱۶ مهر ادامه دارد محصولات و توانمندی ها در عرصه نانو در ۱۳۲ غرفه به نمایش گذاشته می‌شود.
از این تعداد ۱۲۸ غرفه از کشورمان و چهار غرفه از کشورهای کره جنوبی، روسیه و آمریکای لاتین در نمایشگاه امسال حضور دارند.
این نمایشگاه در بخش های صنایع و پلیمر، سلامت، نساجی، ‌آزمایشگاهی،‌ آب، ساختمان و رنگ،‌ نانو مواد،‌ تجهیزات‌ و ترویجی برگزار می شود.
در مدت زمان برگزاری هشتمین جشنواره نانو، نشست هایی با سفرای برخی کشورهای خارجی برای معرفی محصولات و توانمندی های کشورمان در عرصه نانو برپا خواهد شد.
بخشی از نمایشگاه امسال به پروتوتایپ اختصاص دارد که در آن ۳۱ محصول آماده سرمایه گذاری نمایش داده می شود.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

تک دکور

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 51
  • 45,295
  • 49,588

بستن
*
*