بازدید وزیر ارتباطات از نمایشگاه تلکام ۹۴

telecom94
telecom94
telecom94

بازدید وزیر ارتباطات از نمایشگاه تلکام ۹۴:

وزیر ارتباطات در ساعات پایانی نمایشگاه تلکام برای بازدید از غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه به طور مستقیم خود را از فرودگاه به محل نمایشگاه رساند.
وزیر ارتباطات کشور که در سفری همراه رییس جمهور برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به آمریکا سفر کرده بود، ظهر امروز وارد تهران شده و به‌طور مستقیم از فرودگاه راهی نمایشگاه تلکام شد تا به بازدید از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه بپردازد.
وزیر ارتباطات در ساعات اولیه بازدید خود به غرفه‌های شرکت‌های دولتی و سایر شرکت‌هایی که در سالن شرکت‌های دولتی حضور داشتند سرزد و در حاشیه این بازدید در صحبتی کوتاه با خبرنگاران به ارائه‌ی توضیحاتی درباره سفر خود پرداخت.
واعظی با اشاره به این‌که به دلیل بازگشت زودهنگام برخی برنامه‌هایی که قرار بوده در بعد از ظهر روز دوشنبه و سه‌شنبه انجام شود، عملا ناتمام باقی مانده اظهار کرد: در این سفر مذاکرات دوگانه‌ای با برخی شرکت‌های ایرانی خارج از کشور در خصوص سرمایه‌گذاری در ایران و انتقال تکنولوژی و همکاری‌های خارج از کشور صورت گرفت.

وی همچنین عنوان کرد: با توجه به این‌که مباحثی مانند محیط زیست و توسعه پایدار از اولویت‌های اصلی دولت به‌شمار می‌رود، هیات ایرانی و رییس جمهور در اجلاس جهانی حضور فعال داشتند و در نهایت آنچه به عنوان بیانیه پایانی این اجلاس صادر شد به گونه‌ای بود که در آن تقریبا بسیاری از نظرات هیات ایرانی دیده می‌شد.
وزیر ارتباطات در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز به موضوع و چالش‌های شرکت مخابرات با وزارت ارتباطات پرداخت و گفت: ما چالشی با کسی نداریم، اما وظیفه وزارت ارتباطات نظارت بر تعرفه‌هاست.
واعظی ادامه داد: ما پلی بین مردم و شرکت‌های خصوصی هستیم و نمی‌توانیم حقوق ۸۰ میلیون ایرانی را نادیده بگیریم.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز یادآور شد: اتفاق مثبتی که در نمایشگاه تلکام امسال رخ داده آن است که در بازدیدی از غرفه‌ها مختلف داشتیم علاوه بر حضور جوانان و بخش خصوصی و ایجاد نوعی شادابی در میان آنها اتفاق دیگری رخ داده است که در مقایسه با سال‌های قبل که شرکت‌های بخش خصوصی گلایه‌های متعددی داشتند از این‌که شرکت‌ها با وجود تولیدات داخلی از شرکت‌های خارجی خرید می‌کنند، انتقاد داشتند اما خوشبختانه امسال این گلایه‌ها کمتر شده است.
وزیر ارتباطات همچنین از غرفه شرکت مخابرات ایران بازدید کرده و در نشستی با مدیران مخابراتی شرکت کرد.

منبع : ایسنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 53
  • 20,805
  • 47,268

بستن
*
*