حذف نمایشگاه صنعت ساختمان تصمیمی جمعی و عقلایی است

TPO
TPO

حذف نمایشگاه صنعت ساختمان تصمیمی جمعی و عقلایی است:

مدیرکل دفتر امور ترویج تجارت گفت: تجزیه نمایشگاه صنعت ساختمان در راستای تخصص‌گرایی، بهره‌مندی و اثرگذاری نمایشگاه برای غرفه­‌داران و بازدیدکنندگان اتخاذ شده است و قطعا منجر به گسترش کمی و کیفی غرفه‌ها و محصولات و خدمات مرتبط با صنعت ساختمان می­‌شود.

به نقل از سازمان توسعه تجارت، مجید شاه حسینی با اشاره به اینکه این تصمیم با پیشنهاد سازمان توسعه تجارت و موافقت وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ شده است، خاطرنشان کرد: مسئولان امر به علت گستردگی حوزه صنعت ساختمان و در راستای تخصص‌ کردن این نمایشگاه و افزایش اثربخشی آن به این نتیجه جمعی و عقلایی رسیدند که نمایشگاه صنعت ساختمان از تقویم نمایشگاهی کشور خارج شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه­‌های متعدد در طول سال با موضوعات در و پنجره، حمام و سونا، کاشی و سرامیک، تاسیسات و آسانسور و… اظهار داشت: حضور بنگاه­‌های مربوطه در نمایشگاه‌های تخصصی اثرگذاری بیشتری در توسعه صنعت ساختمان دارد و ضمن اینکه از موازی‌کاری­ جلوگیری می‌کند، طیف بیشتری از مخاطبان را بهره‌مند خواهد ساخت.

وی با اشاره به سابقه تخصصی‌ کردن برخی دیگر از نمایشگاه‌‌های بین‌ المللی در ایران و جهان تاکید کرد: موضوع تجزیه نمایشگاه‌‌های بزرگ پیش از این نیز در مورد نمایشگاه بازرگانی تهران انجام شد که بیش از ۲۰ دوره سابقه برگزاری داشت؛ از سوی دیگر در سایر کشورها نیز صنعت نمایشگاهی به این سمت حرکت می­‌کند و مسئولان امر تلاش می­‌کنند نمایشگاه­‌ها به مرور تخصصی‌تر شوند.

مدیرکل دفتر ترویج امور تجارت یادآور شد: در طول سال نمایشگاه­‌های تخصصی زیادی برگزار می‌شود که منشعب از صنعت ساختمان است، از این رو با اتخاذ این تصمیم، بنگاه­‌های متقاضی از سال آینده می‌توانند با شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی مربوطه محصولات و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار دهند که این اقدام در افزایش کمی و کیفی سطح نمایشگاه­‌ها نیز تاثیرگذار است.

شایان ذکر است که در سال بیش از ۱۵ نمایشگاه تخصصی در حوزه صنعت ساختمان برگزار می‌شود که نمایشگاه آسانسور، رنگ و رزین، صنایع سرمایشی و گرمایشی، معماری و خانه مدرن، کاشی و سرامیک، لوله و اتصالات، قیر و آسفالت و سیمان و بتون از جمله آنها است.

منبع : ایلنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • ExBiz

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.