استقبال شرکت های خارجی برای شرکت در نمایشگاه ایران پلاست

ایران پلاست 95
ایران پلاست ۹۵
ایران پلاست ۹۵

استقبال شرکت های خارجی برای شرکت در نمایشگاه ایران پلاست:

محمد مقاره روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت نام نهایی دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، اظهار داشت: ثبت نام نهایی دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از چهارم تا هشتم مهرماه انجام می شود.
مدیر دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با بیان آنکه با توجه به احتمال لغو تحریم، شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی به منظور حضور در نمایشگاه، اظهار تمایل کرده اند، افزود: هم اکنون با ترافیک مشارکت شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی به منظور حضور در نمایشگاه ایران پلاست روبرو هستیم.
مقاره ادامه داد: انتقال دانش، فنآوری و تکنولوژی های روز جهان، بازاریابی برای فروش انواع محصولات نهایی صنایع تکمیلی پتروشیمی، کاهش مصرف برق و انرژی در سطح خطوط تولید و کمک به تکمیل زنجیره های ارزش در صنایع تکمیلی پتروشیمی از مهمترین محورهای برگزاری نمایشگاه پیش روی ایران پلاست است.
وی اضافه کرد: پیش بینی می شود همزمان با نمایشگاه ایران پلاست در فروردین ماه سال ۱۳۹۵ دور جدید مشارکت شرکت های ایرانی و بین المللی به منظور توسعه کمی و کیفی صنایع تکمیلی پتروشیمی در ایران رقم بخورد.
مدیر دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، گفت: متقاضیانی که در پیش ثبت نام شرکت کرده اند می توانند براساس گروه های کالایی، مواد اولیه، فنی مهندسی و خدمات و ماشین آلات و تجهیزات، ثبت نام خود را کامل کنند.
نمایشگاه دهم ایران پلاست قرار است در چهار گروه شامل مواد اولیه، کالاهای ساخته شده و نیمه ساخته، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات فروردین ماه سال ۱۳۹۵ به میزبانی تهران برگزار شود.
شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان متولی نمایشگاه ایران پلاست، همه ساله این نمایشگاه را با هدف توسعه صنایع پایین دستی صنایع پتروشیمی برگزار می کند.

منبع – ایرنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 41
  • 2,919
  • 46,884

بستن
*
*