پاویون ایران در نمایشگاه‌های نفت و گاز عمان و ترکمنستان مستقر می‌شود

oil

پاویون ایران در نمایشگاه‌های نفت و گاز عمان و ترکمنستان مستقر می‌شود:

به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، رزیتا مشکلانی در زمینه استقرار پاویون ایران در نمایشگاه‌های نفت و گاز عمان و ترکمنستان اظهار داشت: یکی از بهترین و مؤثرترین شیوه‌های شناخت بازار مصرف جهان، توانمندی دیگر رقبا، آشنایی با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و بررسی زمینه‌های توسعه تعاملات تجاری، حضور در نمایشگاه ‌های تخصصی بین‌المللی است.
وی افزود: در این راستا و از آنجا که عمده اقتصاد کشور ایران بر مبنای صنعت نفت و گاز تعریف می‌شود و همچنین قابلیت‌ها و توانمندی‌های بسیاری در این حوزه به چشم می‌خورد، مقدمات لازم برای مشارکت توان‌مند ایرانیان در ۲ رویداد مهم این عرصه فراهم شده است.
رئیس بخش خارجی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان بیان کرد: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ترکمنستان در منطقه آسیای میانه و دهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز عمان در حوزه خلیج فارس از زمره رویدادهای بسیار معتبر و قابل توجه جهانی بوده که شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به عنوان نماینده رسمی مراکز نمایشگاهی ترکمنستان و عمان، میزبان فعالان صنعت نفت و گاز کشور در قالب پاویون ملی ایران در این ۲ نمایشگاه است.
وی تصریح کرد: بیستمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی نفت و گاز ترکمنستان از تاریخ ۲۶ الی ۲۸ آبان ۱۳۹۴ در عشق‌آباد و دهمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی نفت و گاز عمان از تاریخ ۲ الی ۴ فروردین‌ ماه ۱۳۹۵ در مسقط برگزار می‌شود.
مشکلانی گفت: در این رویدادها توان کشور در زمینه‌های پالایش، حفاری، تأسیسات نفت و گاز، زیرساخت‌های مدرن، خدمات فنی- مهندسی، مبدل‌ها، لجستیک و امنیت به جهانیان و متخصصان معرفی می‌شود و بدون شک حضور مقتدرانه و سرشار از تخصص تولیدکنندگان و مهندسان کشورمان در این نمایشگاه‌ها گامی مؤثر در امر گسترش صادرات، خروج از تحریم‌ها، ورود به بازارهای جدید و مشارکت در پروژه‌های دیگر مناطق و کشورهای نفت‌خیز است.
ایران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان نفت و گاز، جایگاه مهمی در این حوزه دارد. ۲ کشور ترکمنستان، همسایه شمالی ایران، و عمان در حاشیه خلیج فارس نیز به علت برخورداری از ذخایر عظیم نفت و گاز مکان‌هائی مناسب برای سرمایه‌گذاری در صنایع نفت و گاز به شمار می‌روند

منبع : خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 70
  • 40,112
  • 46,884

بستن
*
*