پاویون ایران در نمایشگاه‌های نفت و گاز عمان و ترکمنستان مستقر می‌شود


پاویون ایران در نمایشگاه‌های نفت و گاز عمان و ترکمنستان مستقر می‌شود:

به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، رزیتا مشکلانی در زمینه استقرار پاویون ایران در نمایشگاه‌های نفت و گاز عمان و ترکمنستان اظهار داشت: یکی از بهترین و مؤثرترین شیوه‌های شناخت بازار مصرف جهان، توانمندی دیگر رقبا، آشنایی با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و بررسی زمینه‌های توسعه تعاملات تجاری، حضور در نمایشگاه ‌های تخصصی بین‌المللی است.
وی افزود: در این راستا و از آنجا که عمده اقتصاد کشور ایران بر مبنای صنعت نفت و گاز تعریف می‌شود و همچنین قابلیت‌ها و توانمندی‌های بسیاری در این حوزه به چشم می‌خورد، مقدمات لازم برای مشارکت توان‌مند ایرانیان در ۲ رویداد مهم این عرصه فراهم شده است.
رئیس بخش خارجی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان بیان کرد: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ترکمنستان در منطقه آسیای میانه و دهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز عمان در حوزه خلیج فارس از زمره رویدادهای بسیار معتبر و قابل توجه جهانی بوده که شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان به عنوان نماینده رسمی مراکز نمایشگاهی ترکمنستان و عمان، میزبان فعالان صنعت نفت و گاز کشور در قالب پاویون ملی ایران در این ۲ نمایشگاه است.
وی تصریح کرد: بیستمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی نفت و گاز ترکمنستان از تاریخ ۲۶ الی ۲۸ آبان ۱۳۹۴ در عشق‌آباد و دهمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی نفت و گاز عمان از تاریخ ۲ الی ۴ فروردین‌ ماه ۱۳۹۵ در مسقط برگزار می‌شود.
مشکلانی گفت: در این رویدادها توان کشور در زمینه‌های پالایش، حفاری، تأسیسات نفت و گاز، زیرساخت‌های مدرن، خدمات فنی- مهندسی، مبدل‌ها، لجستیک و امنیت به جهانیان و متخصصان معرفی می‌شود و بدون شک حضور مقتدرانه و سرشار از تخصص تولیدکنندگان و مهندسان کشورمان در این نمایشگاه‌ها گامی مؤثر در امر گسترش صادرات، خروج از تحریم‌ها، ورود به بازارهای جدید و مشارکت در پروژه‌های دیگر مناطق و کشورهای نفت‌خیز است.
ایران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان نفت و گاز، جایگاه مهمی در این حوزه دارد. ۲ کشور ترکمنستان، همسایه شمالی ایران، و عمان در حاشیه خلیج فارس نیز به علت برخورداری از ذخایر عظیم نفت و گاز مکان‌هائی مناسب برای سرمایه‌گذاری در صنایع نفت و گاز به شمار می‌روند

منبع : خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • 09361851330
  • itakclub
  • mehdi_sammak
  • _7951
  • muhammad_sabeti

برای عضویت در خانواده 4839 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …