آغاز به کار هفتمین نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش ، موکت ، فرش ماشینی و صنایع وابسته

نمایشگاه کف پوش ، فرش ماشینی

آغاز به کار هفتمین نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش ، موکت ، فرش ماشینی و صنایع وابسته

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در این نمایشگاه ۱۲۸ شرکت ایرانی و ۸ شرکت خارجی از ۳ کشور جهان شامل : ترکیه ، چین و کانادا در فضایی به وسعت ۲۵,۰۰۰ متر مربع حضور پیدا کرده که در زمینه تولید انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی، قطعات و ماشین آلات وابسته آخرین دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.
این نمایشگاه از ۱۳ لغایت ۱۶ شهریورماه ۱۳۹۴در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار میگردد . علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از این رویداد صنعتی و تجاری بازدید بعمل آورند.

منبع : سایت رسمی نمایشگاه بین المللی تهران

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ روز جاری(جمعه)در جریان بازدید از هفتمین نمایشگاه بین المللی موکت و فرش از تابلو فرش’من عاشق محمدم’بازدید کرد.

بازدید نعمت زاده از نمایشگاه کف پوش و موکت و فرش ماشینی

بازدید نعمت زاده از نمایشگاه کف پوش و موکت و فرش ماشینی

نعمت زاده با بیان اینکه این بنده پاک خدا، دنیا را منقلب کرده است، گفت: این تابلو فرش یک اثر بسیار زیبا اخلاقی و آموزنده است.
وی تأکید کرد: توصیه می کنم تصویر و عکس این فرش از طریق رسانه ها به مردم نشان داده شود تا به آن افتخارکنند.
وی تصریح کرد: این بنده پاک خدا دنیا را منقلب کرده و ایرانی ها چون عاشق حضرت محمد(ص) هستند؛ هر کسی با روش، توان و هنرخودش می خواهد ارادتش را به ایشان ابراز کند.
وی با اشاره به عبارت ‘ إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاقِ ‘ که در متن فرش کار شده است، گفت: اساس بعثت در این حدیث آمده که اساس آن اخلاق است.
وی اظهار داشت: اخلاق از زمان حضرت آدم در کره زمین وجود داشته و حضرت محمد (ص) تکمیل کننده آن بوده است همانطوری که خاتم الانبیاء هستند، خاتم اخلاق هم هستند.
در ادامه رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از تابلو فرش’من عاشق محمدم’ درخصوص طراحی و تولید بزرگترین تابلو فرش جهان، گفت: طراحی و تولید این اثر از نظر فرهنگی کار بسیار خوبی است.
وی اظهار داشت: همین که تولیدکنندگان ما توانسته اند در این عرصه به خوبی علایق خود را به پیامبر عزیز اعلام کنند؛ نشان دهنده یک پاسخ عملی به یاوه گویی های بوده که به پیامبر اعظم توهین شده است.
رحمانی افزود: به نظر من، قطعاً این کار که به زبان های مختلف دنیا پیش بینی شده است؛ یک جواب فرهنگی و کوبنده و انعکاس خوبی پیدا خواهد کرد.
وی درباره توسعه اقداماتی با این رویکرد گفت: ایرانیان، فکرخلاق و با ذوق دارند و با حمایت از کارها و طرح هایی از این دست می توانند کارهایی همچون تابلو فرش ‘من عاشق محمدم ‘ را توسعه داد.
وی افزود: به طور قطع این کارها اگر تشویق شود خود را نشان می دهد همانطور که اشعار بکار رفته در این تابلو فرش به زیبایی فرهنگ ایرانی و اسلامی را انتقال می دهد.

منبع : ایرنا

برچسب ها

درباره: Exhibition Expert

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “آغاز به کار هفتمین نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش ، موکت ، فرش ماشینی و صنایع وابسته”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی

آموزش در اکسبیز

  • راهنمای درج نمایشگاه در اکسبیز