آغاز به‌کار نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی

Irantex

آغاز به‌کار نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی

بزرگترین شرکت‌ها، برندها، کارخانه ها و واحد های تولیدی صنعت نساجی ایران و جهان از امروز در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه و محصولات نساجی تهران گردهم آمدند تا ضمن ارائه نوین ترین دستاوردهای خود و همچنین تبادل دانش و فناوری، زمینه همکاری های تجاری، بازرگانی و سرمایه گذاری با شرکت های ایرانی را فراهم کنند.

این نمایشگاه بین المللی امروز جمعه با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، برخی از معاونان این وزارتخانه، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، مدیر کل دفتر صنایع نساجی کشور، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و روسای انجمن‌ها و اتحادیه های مرتبط آغاز کرد.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران بیش از ۳۴۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۱۰ کشور خارجی جدید ترین و نوین ترین دستاوردهای این صنعت را عرضه و به نمایش عموم می گذارند.

حضور شرکت‌های بزرگ خارجی از کشورهابی همچون هندوستان، ترکیه، اسپانیا و انگلستان که جزء کشورهای برتر حضور نساجی جهان محسوب می شوند، می تواند تحول نوین در صنعت نساجی کشورمان که این روزها با مسائل و مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کند، ایجاد کند.

در نمایشگاه امسال ۱۶۲ شرکت داخلی حضور خواهد داشت و در کنار این شرکت‌های داخلی، ۱۷۸ شرکت خارجی نیز از کشورهای کره جنوبی، اسپانیا، ایتالیا، امارت متحده عربی، ترکیه، هندوستان، چین، انگلستان، آلمان و پاکستان؛ محصولات خودشان را ارائه کردند.

امسال و در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه و محصولات نساجی پاویون کشورهای هندوستان، چین و ترکیه، برگزار می شود.

در این نمایشگاه انواع تجهیزات، صنایع و خدمات مربوطه از جمله ماشین آلات نساجی، قطعات، چرخ خیاطی، ماشینهای گلدوزی و دوخت و برش، انواع منسوجات خانگی شامل: پتو، پارچه های رومبلی وپرده ای، روتختی، ملحفه و روبالشی، تشک خواب، حوله، رومیزی، ترمه، بالش، لحاف، کوسن، لوردراپه، پرده، کرکره و لوازم و قطعات وابسته، پارچه، پوشاک، انواع نخ، الیاف، رنگ، مواد تعاونی و انواع مواد اولیه صنایع نساجی، انواع نخ و مواد اولیه نساجی، مشاوره و خدمات مهندسی، منسوجات خانگی از جمله پتو، پارچه رومبلی و پرده ای، روتختی، ملحفه و روبالشی، کرکره، لوازم و قطعات، سرویس های آشپزخانه، حمام و دستشویی، انواع پوشاک (زنانه، مردانه و بچگانه) و انواع پارچه جهت تولید پوشاک عرضه و به نمایش گذاشته می شود.

برگزاری ۱۵ کارگاه علمی و دو همایش تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاهها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چهار هیئت تجاری و بازرگانی خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه و محصولات نساجی ایران است.

معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندیهای کارخانه ها، شرکت‌ها، نهادها و سازمان های داخلی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندی‌های صنعت نساجی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوری‌های روز به کشورمان، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات، آشنائی با الگوهای موفق جهانی درعرصه صنعت نساجی، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی از امروز تا ۱۶ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان است.

منبع : خبرگزاری مهر

فهرست مشارکت کنندگان بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، مواد اولیه منسوجات خانگی ، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی و نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

[mapplic id=”10″]

در صورت عدم مشاهده نقشه در نسخه موبایل روی این لینک کلیک نمایید

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • azz_izz
  • mohsen65
  • farshad_jenabi
  • _1523
  • _4272

برای عضویت در خانواده 4815 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …