تغییرات تقویم نمایشگاه بین المللی تهران – ۳۰ مرداد ۹۴

iranfairnew

تغییرات تقویم نمایشگاه بین المللی تهران – ۳۰ مرداد ۹۴

برای آن دسته از سروران گرامی که از نرم افزار Exbiz  استفاده می کنند قابل به ذکر است که تقویم نمایشگاه بین المللی تهران نسبت به تقویم درج شده برای لوکیشن تهران تفاوتهایی داشت که به شرح ذیل تصحیح گردیده است :

۱ – درج عنوان نمایشگاه  نمایشگاه توانمندیهای روستائیان در عرصه اقتصاد مقاومتی که با کد ۵۶۴ در تقویم نمایشگاه پایگاه ثبت گردید ، لازم به ذکر است این نمایشگاه از ۷/۱۴ تا ۷/۱۷ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

۲ – برای نمایشگاه  دومین نمایشگاه بین المللی بهداشت، ایمنی ، محیط زیست و آتش نشانی و امداد و نجات مجری درج گردیده بود برای دریافت توضیحات بر روی نام نمایشگاه کلیک فرمایید.

۳ – مجری سومین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران درج گردیده است.

۴ – مجری یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته درج گردیده است.

۵ – مجری  دومین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته درج گردیده است.

۶ – تغییر زمان پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به ۱۲/۸ تا ۱۲/۱۱ ، لازم به ذکر است تا این لجظه نام مجری هنوز درج نگردیده است.

۷ – درج نام مجری و تغییر تاریخ  نهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای به تاریخ ۱۰/۱۲ تا ۱۰/۱۵ سال جاری.

۸ – درج نام مجری برای  پنجمین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت در سال جاری.

۹ – اضافه شدن عنوان چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک، زنجیره تأمین و توزیع در فهرست نمایشگاه ها به تاریخ ۱۱/۲ تا ۱۱/۵ سال جاری.

۱۰ – اضافه شدن  سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به تاریخ ۱۱/۲۷ تا ۱۱/۳۰ سال جاری.

۱۱ – مجری  پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری مشخص گردید.

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 22
  • 8,294
  • 45,752

بستن
*
*