تغییرات تقویم نمایشگاه بین المللی تهران – ۳۰ مرداد ۹۴


تغییرات تقویم نمایشگاه بین المللی تهران – ۳۰ مرداد ۹۴

برای آن دسته از سروران گرامی که از نرم افزار Exbiz  استفاده می کنند قابل به ذکر است که تقویم نمایشگاه بین المللی تهران نسبت به تقویم درج شده برای لوکیشن تهران تفاوتهایی داشت که به شرح ذیل تصحیح گردیده است :

۱ – درج عنوان نمایشگاه  نمایشگاه توانمندیهای روستائیان در عرصه اقتصاد مقاومتی که با کد ۵۶۴ در تقویم نمایشگاه پایگاه ثبت گردید ، لازم به ذکر است این نمایشگاه از ۷/۱۴ تا ۷/۱۷ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

۲ – برای نمایشگاه  دومین نمایشگاه بین المللی بهداشت، ایمنی ، محیط زیست و آتش نشانی و امداد و نجات مجری درج گردیده بود برای دریافت توضیحات بر روی نام نمایشگاه کلیک فرمایید.

۳ – مجری سومین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران درج گردیده است.

۴ – مجری یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته درج گردیده است.

۵ – مجری  دومین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته درج گردیده است.

۶ – تغییر زمان پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به ۱۲/۸ تا ۱۲/۱۱ ، لازم به ذکر است تا این لجظه نام مجری هنوز درج نگردیده است.

۷ – درج نام مجری و تغییر تاریخ  نهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای به تاریخ ۱۰/۱۲ تا ۱۰/۱۵ سال جاری.

۸ – درج نام مجری برای  پنجمین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت در سال جاری.

۹ – اضافه شدن عنوان چهارمین نمایشگاه بین المللی لجستیک، زنجیره تأمین و توزیع در فهرست نمایشگاه ها به تاریخ ۱۱/۲ تا ۱۱/۵ سال جاری.

۱۰ – اضافه شدن  سومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به تاریخ ۱۱/۲۷ تا ۱۱/۳۰ سال جاری.

۱۱ – مجری  پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری مشخص گردید.

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن

آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • دانلود

نمایشگاه مهم

  • Iran Elecomp 2017