راهنمای معرفی کالا یا خدمات مربوط به غرفه سازی


present-file

راهنمای معرفی کالا یا خدمات مربوط به غرفه سازی:

پیمانکاران محترم با طی نمودن مراحل زیر می توانند کالا و خدمات مرتبط با ساخت غرفه و خدمات جانبی را برای نمایش عمومی سایت ارائه فرمایند:
۱ – عضویت در سایت ( برای عضویت در سایت اینجا را کلیک نمایید )
۲ – ورود به سایت با وارد نمودن شناسه و پسورد در منوی سمت چپ ، پس از تایید شدن در سایت.
۳ -کلیک روی متن زیر درج خبر/سوال/متن علمی و ورود به بخش مربوطه .

darj
۴ – در صفحه مربوط به درج متن در قسمت عنوان نوشته شرح کوچکی از خدمات خود را درج نمایید ، مانند :
خدمات نجاری نمایشگاه ، خدمات آهنگری نمایشگاه ، برش یونولیت و ایتیکر ، خدمات رنگ کاری غرفه های نمایشگاهی ، برق کاری و خدمات روشنایی غرفه های نمایشگاهی ، … لطفا از واژه های کمترین قیمت و بهترین کیفیت و سایر شعار ها در این قسمت استفاده ننمایید.
۵ – در قسمت برچسب نوشته کلید واژه مربوط به خدمات خود را انتخاب نمایید . کلید واژه برای قسمت جستجوی سایت کاربرد فراوان دارد و راحت تر بازدیدکننده را به شما می رساند . به عنوان مثال رنگ کاران بدین گونه باید کلید واژه را وارد نمایند : رنگ کاری ، غرفه ، ساخت غرفه ، پیمانکار ، رنگ
۶ – در این قسمت عدد ۲ که حاصل جمع ۱ و ۱ است را وارد نمایید، همچنین در قسمت “دسته نوسته”  بخش “پیمانکاران و مواد غرفه سازی” را انتخاب نمایید.
۷ – در این قسمت می توانید در مورد محصول یا خدمات خود متن کاملی را وارد نمایید که شامل خدمات یا محصولات و یا حتی قیمت های ۶ ماه آینده می شود.
۸ – در قسمت اضافه نمودن عکس می توانید لوگوی شرکت خود یا عکسی از محصولات یا … که به صورت فایل jpg یا gif باشد را وارد نمایید.
۹ – در نهایت روی قسمت ارسال نوشته کلیک نمایید تا نوشته برای سرور سایت ارسال گردد.
به امید همکاری های مثبت و سود مند بازدیدکنندگان با شما و آرزوی موفقیت برای شما.

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • mohsen65
  • farshad_jenabi
  • _1523
  • _4272
  • ivet-taman

برای عضویت در خانواده 4814 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …