راهنمای معرفی کالا یا خدمات مربوط به غرفه سازی

present-file

راهنمای معرفی کالا یا خدمات مربوط به غرفه سازی:

پیمانکاران محترم با طی نمودن مراحل زیر می توانند کالا و خدمات مرتبط با ساخت غرفه و خدمات جانبی را برای نمایش عمومی سایت ارائه فرمایند:
۱ – عضویت در سایت ( برای عضویت در سایت اینجا را کلیک نمایید )
۲ – ورود به سایت با وارد نمودن شناسه و پسورد در منوی سمت چپ ، پس از تایید شدن در سایت.
۳ -کلیک روی متن زیر درج خبر/سوال/متن علمی و ورود به بخش مربوطه .

darj
۴ – در صفحه مربوط به درج متن در قسمت عنوان نوشته شرح کوچکی از خدمات خود را درج نمایید ، مانند :
خدمات نجاری نمایشگاه ، خدمات آهنگری نمایشگاه ، برش یونولیت و ایتیکر ، خدمات رنگ کاری غرفه های نمایشگاهی ، برق کاری و خدمات روشنایی غرفه های نمایشگاهی ، … لطفا از واژه های کمترین قیمت و بهترین کیفیت و سایر شعار ها در این قسمت استفاده ننمایید.
۵ – در قسمت برچسب نوشته کلید واژه مربوط به خدمات خود را انتخاب نمایید . کلید واژه برای قسمت جستجوی سایت کاربرد فراوان دارد و راحت تر بازدیدکننده را به شما می رساند . به عنوان مثال رنگ کاران بدین گونه باید کلید واژه را وارد نمایند : رنگ کاری ، غرفه ، ساخت غرفه ، پیمانکار ، رنگ
۶ – در این قسمت عدد ۲ که حاصل جمع ۱ و ۱ است را وارد نمایید، همچنین در قسمت “دسته نوسته”  بخش “پیمانکاران و مواد غرفه سازی” را انتخاب نمایید.
۷ – در این قسمت می توانید در مورد محصول یا خدمات خود متن کاملی را وارد نمایید که شامل خدمات یا محصولات و یا حتی قیمت های ۶ ماه آینده می شود.
۸ – در قسمت اضافه نمودن عکس می توانید لوگوی شرکت خود یا عکسی از محصولات یا … که به صورت فایل jpg یا gif باشد را وارد نمایید.
۹ – در نهایت روی قسمت ارسال نوشته کلیک نمایید تا نوشته برای سرور سایت ارسال گردد.
به امید همکاری های مثبت و سود مند بازدیدکنندگان با شما و آرزوی موفقیت برای شما.

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم.

0 دیدگاه در “راهنمای معرفی کالا یا خدمات مربوط به غرفه سازی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

تبلیغ داخلی

دانلود

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Oil Show 2017

بستن
*
*