نمایشگاه و مدیریت نمایشگاهی


ex_management

امروزه تقریباً همه کارشناسان حوزه های نمایشگاهی و بازاریابی ، به نقش نمایشگاهها و تاثیر به سزای آن در صادرات کشورها اذعان دارند. در کشور ما با توجه به وابستگی بیش از حد نظام اقتصادی به صادرات نفت ، تمامی سیاستگذاران و دست اندرکاران حوزه بازرگانی و صنعت کشور ، بر توسعه صادرات غیر نفتی تاکید ویژه دارند. نمایشگاهها از عوامل اصلی و موثر در توسعه صادرات غیر نفتی و ابزاری کارآمد در جهت پیشبرد امور اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شوند. گستردگی و تنوع فعالیتهای مرتبط با صنعت نمایشگاهی نیازمند نگرش مناسب و جامع به فعالیتها و تخصص هاست و بر این اساس کتاب نمایشگاه و مدیریت نمایشگاهی تالیف آقایان سید حسین میرظفرجویان، سید علی اعتدالی و آریا مجیدی نگارش و به بازار کتاب عرضه شده است. این کتاب در هشت فصل تدوین شده است. در این کتاب، بصورت جامع به مباحث نمایشگاهی و خطوط کلی پیشینه توسعه و پیشرفت نمایشگاه بازرگانی از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و به اهمیت، ماهیت، اثرات و مؤلفه‌های مؤثر بر رشد صنعت نمایشگاهی اشاره شده است.
این کتاب براساس برنامه‌ریزی و اجرای موفق نمایشگاهها شکل گرفته و انواع نمایشگاه از جهت ساختار و محتوا مورد بررسی جامع قرار گرفته است. صادرات ، بازار نمایشگاهی ،طراحی و غرفه‌آرایی، تحقیقات و توصیه‌های نمایشگاهی از دیگر مباحث این کتاب است.
نویسندگان کتاب که تجارب ارزنده‌ای در مدیریت نمایشگاهها و رویدادها و تدریس دوره های نمایشگاهی و دانشگاهی دارند باتوجه به سالها مدیریت در بخشهای مختلف شرکت نمایشگاههای بین المللی ج . ا . ایران و برگزاری نمایشگاه در داخل و خارج از کشور، کتاب حاضر را براساس نیاز به یک منبع جامع در حوزه‌ صنعت نمایشگاه به نگارش درآورده‌اند. این کتاب عاملی خواهد بود تا صنعت نمایشگاهی و مدیریت نمایشگاه به عنوان یک موضوع مهم و اصلی در برنامه‌ریزی‌ها و مدیریت راهبردی در توسعه تجارت کشور مورد توجه جدی قرار گیرد.
این کتاب برای دانشجویان مدیریت امور نمایشگاهی ،ارتباطات، تبلیغات، بازاریابی و صنعت نمایشگاهی و تمامی دست اندرکاران حوزه نمایشگاهها و تجارت قابل بهره برداری و کاربردی می باشد.
خواندن این کتاب را به کلیه علاقمندان صنعت نمایشگاهی ، دانشجویان و دانش پژوهان نمایشگاهی ، شرکتهای مجری برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی ، کلیه مراکز فعال صنعت نمایشگاهی در کشور و مشارکت کنندگان در نمایشگاهها سفارش میگردد حضور این کتاب در کتابخانه شما بعنوان مرجعی مناسب جهت مدیریت نمایشگاهی توصیه می گردد.
مشخصات ظاهری : ۴۰۰ صفحه : مصور (رنگی ) ، جدول. قطع وزیری ، جلد شومیز ۱۲۰۰۰۰ ریال – جلد گالینگور ۱۵۰۰۰۰ ریال

در این کتاب می خوانیم :
فصل اول: نمایشگاهها و صادرات
فصل دوم: نمایشگاه و عوامل موثر بر موفقیت آن
فصل سوم: مقدمه ای بر صنعت نمایشگاهی
فصل چهارم: طراحی و غرفه آرایی نمایشگاهها
فصل پنجم: نمایشگاه و بازاریابی
فصل ششم: نمایشگاه و فرایند شکل گیری آن
فصل هفتم: برنامه ریزی و حضور در نمایشگاه
فصل هشتم: فرایند برگزاری نمایشگاه
جهت سفارش کتاب لطفا با شماره تلفن ۶۶۹۵۷۱۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • atiyeh
  • mehdi_zahmatkesh
  • mesmaeili
  • mortezaminab
  • moh1515275

برای عضویت در خانواده 4400 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

اگر کسی اشتباه کند، معمولاً یک عذرخواهی برای اینکه همه چیز تا حد خوبی به شرایط اولیه بازگردد کافی است.
اما – این «اما» خیلی بزرگ و جدی و مهم است –
عذرخواهی وقتی می‌تواند موثر باشد که بدانیم و حاضر باشیم اعتراف کنیم که
اشتباه، یک تصمیم و انتخاب آگاهانه و نادرست بوده است، نه چیزی که به تصادفی روی داده باشد.
اکثر مردم به این تفاوت مهم توجه نمی‌کنند.

— اندی اندروز

اکسبیز حمایت می کند از …

اکسبیز حمایت می کند از …