اتمام فاز نخست شهر آفتاب طی ۶ ماه آینده

aftab

موج – رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه موضوع نمایشگاه در کلانشهر تهران کمبودی واقعی است، از مراحل پایانی فاز نخست نمایشگاه شهر آفتاب خبر داد.
به گزارش خبرگزاری موج، مهدی چمران در حاشیه بازدید از مراحل اجرای نمایشگاه شهر آفتاب با معضل نامیدند کمبود نمایشگاه در شهر تهران گفت: امیدواریم با اتمام هر چه سریع‌تر نمایشگاه شهر آفتاب معضل کمبود نمایشگاه در کلان‌شهر تهران که یک کمبود واقعی است، بتواند به‌خوبی جبران شود.

aftab2
وی در خصوص مراحل اجرای این نمایشگاه گفت: فاز اول ساخت این نمایشگاه زمان‌بندی‌ شده است و هم‌اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: هم‌اکنون در حدود ۴۰ هزار مترمربع که شامل سالن‌های نمایشگاهی و تأسیسات کل نمایشگاه و فضای کل نمایشگاه می‌شود در مرحله آماده‌سازی نهایی قرار دارد.
چمران در خصوص اجرای فازهای بعدی نمایشگاه شهر آفتاب تصریح کرد: پس از اجرا و بهره‌برداری از فاز نخست، جاذبه‌ای برای ورود سرمایه‌گذاران برای اجرای فازهای بعدی شامل ساختمان‌هایی همچون هتل‌ها و مراکز تجاری واداری ایجاد می‌شود.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون دو بخش از فازهای بعدی این نمایشگاه در حال ساخت است، برنامه‌ریزی در خصوص فازهای بعدی را بر اساس میزان استقبال بخش خصوصی دانست و اظهار داشت: به خاطر درآمدزا بودن مجموعه‌های نمایشگاهی در صورت عدم استقبال سرمایه‌گذاران بخش خصوص، شهرداری سرمایه‌گذاری سایر فازها را نیز بر عهده می‌گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه درآمد حاصل از این نمایشگاه را می‌توان به‌عنوان درآمدی پایدار برای مدیریت شهری به‌حساب آورد، اعلام کرد: وضعیت کنونی به‌گونه‌ای است که می‌توان پیش‌بینی کرد تا ۶ ماه آینده فاز نخست نمایشگاه شهر آفتاب به پایان برسد.
چمران به موضوع دسترسی‌ها به این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: ایستگاه مترو به‌عنوان اصلی‌ترین وسیله دسترسی به این نمایشگاه در مراحل تکمیل قرار دارد ضمن اینکه اتوبان تهران- قم نیز محل دسترسی کنونی به این نمایشگاه است.
وی با تأکید بر اینکه رسیدن به نمایشگاه با وسایل نقلیه تک‌سرنشین صرفه اقتصادی ندارد ادامه داد: می‌توان با جاده‌ای در حدود ۳۰ کیلومتر این نمایشگاه را به اتوبان تهران – ساوه متصل کرد که قابلیت انجام را دارد.
چمران انتقال نمایشگاه‌ها را تابع سیاست‌ها دانست و اظهار داشت: در هیچ کجای جهان تمام نمایشگاه‌ها در یک نقطه قرار نمی‌گیرند، با وجود این نمایشگاه‌های بزرگ قابلیت انتقال به این نمایشگاه‌ها را دارند.
منبع – خبرگزاری موچ

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

عصر نمایشگاه

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 62
  • 46,090
  • 47,268

بستن
*
*