ترکمنستان – نمایشگاه بین‌‏المللی صنعت ساختمان ترکمنستان آغاز بکار کرد

Turkmen Construction
Turkmen Construction
Turkmen Construction

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در ترکمنستان، عصر روز نوزدهم نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ترکمنستان با نام «ترکمن گورلوشیق- ۲۰۱۵» (ساختمان ترکمن)، با قرائت پیام رئیس جمهور ترکمنستان توسط معاون وی و با حضور مقامات عالی رتبه دولت ترکمنستان، سفرا و دیپلمات‌های خارجی مقیم «عشق‌‏آباد» آغاز بکار کرد.

«قربانقلی بردی‌محمداف» رئیس جمهور ترکمنستان در این پیام تأکید کرد: ترکمنستان به میدان بزرگ ساخت و ساز تبدیل شده‌است و برگزاری این نمایشگاه فرصتی مناسبت برای ارائه توانمندی و معرفی دست‌آوردهای شرکت‌های خارجی و نیز برقراری همکاری‌های بین‌المللی دولت ترکمنستان و بخش خصوصی با شرکت‌های خارجی در امور ساخت و ساز و عمران می‏‌باشد.

این نمایشگاه که به مدت ۳ روز دایر است، حدود ۱۰۰ شرکت از ۲۰ کشور دنیا از جمله ایران محصولات و توانمندی‌های خود را در زمینه ساخت و ساز، مصالح ساختمانی، طرح‌های عمرانی، راه‌سازی، تجهیزات، ماشین‏‌آلات و غیره به نمایش گذاشته‌اند.

«مراد آرتیک‏‌اف» معاون رئیس جمهور ترکمنستان در امور انرژی برق و ساختمان از جمله مقامات عالی ‌رتبه دولت ترکمنستان بود که به همراه سفرا و دیپلمات‏‌های خارجی مقیم عشق‏‌آباد، از غرفه‏‌های این نمایشگاه و غرفه‌های ایرانی بازدید کرد.

این مقام عالی‌رتبه دولت ترکمنستان به معاونان خود دستور داد، تمامی پیشنهادات، محصولات و نیز خدمات فنی و مهندسی شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه مذکور را مورد بررسی قرار دهند.

Turkmen Construction

Turkmen Construction

همچنین «حمید رسالتی» مدیر شرکت بین‏‌المللی «همایش سازان پیشگام» که سرپرستی شرکت‌های ایران در همایش ترکمنستان را برعهده دارد، در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری فارس در عشق‌آباد، گفت: بیش از ۱۵ شرکت ایرانی در نمایشگاه بین‏‌المللی صنعت ساختمان ترکمنستان حضور دارند.

Turkmen Construction

Turkmen Construction

TurkmenConstruction (2) TurkmenConstruction (3) TurkmenConstruction (4) TurkmenConstruction (5) TurkmenConstruction (6) TurkmenConstruction (7) TurkmenConstruction (8) TurkmenConstruction (9) TurkmenConstruction (10) TurkmenConstruction (11) TurkmenConstruction (12) TurkmenConstruction (14)

وی با اشاره به استقبال بسیار خوب از غرفه‏‌های ایرانی در این نمایشگاه، افزود: این نمایشگاه فرصتی خوب برای صاحبان صنایع، صادر کنندگان کالا و محصولات و نیز خدمات فنی و مهندسی جمهوری اسلامی ایران می‏‌باشد، زیرا بازار ترکمنستان از ظرفیت بالقوه زیادی برخوردار است که از آن باید در راستای توسعه و گسترش همکاری‏‌های اقتصادی و تجاری میان ایران و ترکمنستان بهره‏‌مند شد.

«آمیر زند» از مدیران گروه تخصصی بازاریابی صادراتی و توسعه نمایشگاهی «اوژان» که سازمان دهی اعزام هیات بازاریابی ایران را به نمایشگاه بین‌المللی ساختمان ترکمنستان برعهده دارند، گفت: در این نمایش بیش از ۳۱ شرکت صنعتی و تولیدی ایرانی حضور دارند.

وی تصریح کرد: شرکت‌های ایرانی که که در قالب هیات بازاریابی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به ترکمنستان آمده‌اند، در واقع بیشترین غرفه‏‌های خارجی حاضر در نمایشگاه بین‌‏المللی ساختمان ترکمنستان را در اختیار دارند.

وی افزود: قرار است در حاشیه این نمایشگاه علاوه بر نمایش توانمندی و محصولات شرکت‏‌های ایرانی، تعدادی جلسات تخصصی با مقامات عالی رتبه دولت ترکمنستان و بخش خصوصی این کشور صورت گیرد.
منبع : خبرگزاری فارس

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 33
  • 5,233
  • 47,056

بستن
*
*