افتتاح نمایشگاه های خانه مدرن، تجهیزات ورزشی و سیمان و بتن در تهران

نمایشگاه بین المللی تهران
نمایشگاه بین المللی تهران

افتتاح نمایشگاه های خانه مدرن، تجهیزات ورزشی و سیمان و بتن در تهران:

افتتاح هفتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن ، معماری داخلی و دکوراسیون:
در هفتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون ۱۷۴شرکت داخلی و ۵۳شرکت خارجی از ۸کشور آلمان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، ژاپن، چین، فرانسه، کره جنوبی در فضای ۱۷۳۱۳ متر مربع آخرین محصولات و توانمندیهای خود را در زمینه های دکوراسیون نمایشگاهی،هوشمند سازی،کاغذ دیواری،دیوار پوش،کفپوش،پرده،سنگ،رنگهای دکوراتیو،دکوراسیون نمایشگاهی،طراحی سازه و طراحی دکوراسیون داخلی،نما و محوطه،ساختمان پیش ساخته در سالنهای ۳۱-۳۵-۳۸-a38 محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

صفحه این رویداد در اکسبیز


افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی:
در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی دکوراسیون ۱۱۸ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی از ۷ کشور آلمان آمریکا،اسپانیا، امارات متحده عربی، بلغارستان، مجارستان، کره جنوبی در فضای ۱۰۴۲۱ متر مربع آخرین محصولات و توانمندیهای خود را در زمینه های تجهیزات بدن سازی، پوشاک ورزشی، مکمل های غذایی، تجهیزات و لوازم انواع ورزش ها از جمله رزمی، آبی و هوایی در سالن۸ محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

صفحه این رویداد در اکسبیز


افتتاح نهمین نمایشگاه بین المللی سیمان ، بتن ، تکنولوژیهای ساخت و ماشین آلات وابسته:
در نهمین نمایشگاه بین المللی سیمان،بتن،تکنولوژی ساخت و ماشین آلات ۴۸ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی از ۷ کشور انگلستان، ترکیه، ژاپن، چین، سوئد، فنلاند، کره جنوبی در فضای ۱۰۴۲۱ متر مربع آخرین محصولات و توانمندیهای خود را در زمینه های : تولیدکنندگان سیمان و بتن، فرآورده نسوز، تأمین کنندگان سیمان، تأمین کنندگان بتن، ماشین آلات وابسته در سالن های ۲۰،۲۲-۲۱-b38-40 محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

صفحه این رویداد در اکسبیز

شایان ذکر است سه نمایشگاه فوق از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ دیماه و از ساعت ۸ و نیم صبح تا ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان نمایشگاه می باشد.

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • عضویت بوسیله اکانت گوگل

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.