شرکت نمایشگاهی آرکا همایش پارس

ExpoPars
ExpoPars

شرکت نمایشگاهی آرکا همایش پارس (EXPOPARS)

چیزی اطمینان بخش تر از تجارت رو در رو و هیچ بازاریابی و تبلیغاتی تاثیرگذار تراز نمایشگاه نیست. نمایشگاه یکی از سریع ترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به صادرات و رشد سریع تجارت شماست. در نمایشگاه شما اطمینان خاطر بیشتری دارید که رو در رو با مخاطب خود مذاکره نمایید و در این زمان بیش از هر روش دیگری به بازاریابی شما کمک می کند. در این فضا شما می توانید فروش مستقیم و به طور همزمان افزایش موقعیت برند خود و هم چنین معرفی کردن محصول جدید داشته باشید.

گروه نمایشگاهی و گردشگری پارس برگزارکننده، همایش ها، نمایشگاه های تخصصی و بین المللی داخلی و خارجی و ارائه کننده خدمات نمایشگاهی، طراحی و ساخت غرفه ها و سالن های نمایشگاهی با کادری مجرب به شما کمک می کند که برای رسیدن به این اهدف در جهت توسعه اقتصادی و فرهنگی کشور عزیزمان گام های موثری بردارید.

کسب اقتدار جهانی به حمایت از پژوهشگران وابسته است:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه های ایران به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر محمد کافی در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خراسان رضوی که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شد، اظهار کرد: اگر بپذیریم دانش، ثروت و اعتبار و همچنین قدرت را در پی دارد، باید به دانش‌آفرینان ارج نهیم.
وی ادامه داد: هر جامعه‌ای که فرهیخته‌تر و دانشمندتر باشد، ثروتمندتر و قدرتمندتر نیز خواهد بود.
کافی با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان، گفت: خوشبختانه هم‌گرایی خوبی در بین مسؤولین استان برای برگزاری این نمایشگاه وجود داشت.
رییس دانشگاه فردوسی تصریح کرد: در حقیقت فلسفه راه‌اندازی این نمایشگاه تقدیر از پژوهشگرانی است که طی یک سال فعالیت علمی و پژوهشی داشته‌اند و امروز آن را به معرض دید عموم قرار می‌دهند.
کافی با بیان اینکه «پژوهش کلیدی‌ترین روش تولید دانش است» خاطرنشان کرد: در مرحله پس از پژوهش، فناوری قرار می‌گیرد که عصاره تولید دانش است؛ فناوری پدیده‌ای است که منجر به کاربرد عملی دانش می‌شود.
دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خراسان رضوی اظهار کرد: اگرچه این نمایشگاه بدون ردیف اعتبارات رسمی و در غیر زمان خود برگزار می‌شود، اما خوشبختانه از مشارکت همه نهادهای استان برخوردار بود.
وی تأکید کرد: با این حال ما به عنوان دبیرخانه مرکزی برگزاری این نمایشگاه از عملکرد دانشگاه فردوسی در این زمینه راضی نیستیم چراکه در مدت کوتاهی تدارک راه‌اندازی این نمایشگاه دیده شد؛ با این حال تلاش می‌کنیم برای سال آینده نمایشگاه بهتری را برپا کنیم؛ برای این منظور پس از پایان نمایشگاه امسال، برنامه‌ریزی برای نمایشگاه سال آینده آغاز خواهد شد.
کافی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم تجاری سازی طرح‌های پژوهشی، گفت: امروز مفاهیم پژوهش، فناوری و تجاری‌سازی آنچنان در هم تنیده‌اند که فاصله دانشگاه و صنعت را کم کرده است.
وی اضافه کرد: امروز دوران انتقال پژوهش به بازار پایان یافته و دانشگاه‌های نسل سوم نه تنها در تولید فناوری نقش‌آفرینی می‌کنند، بلکه در تجاری‌سازی آن نیز دخیل هستند؛ امروز بیش از ۳۰ درصد درآمد دانشگاه‌های تراز اول دنیا از تجاری‌سازی طرح‌های پژوهشی خودشان است.
دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خراسان رضوی با بیان اینکه «حرکت در مسیر ایجاد پیوند بین دانشگاه و صنعت هماهنگی همه دستگاه‌های استان را می‌طلبد» خاطرنشان کرد: البته باید توجه داشت که این مسیری پرفراز و نشیب است؛ معمولا دانشگاه‌ها متهم هستند که تنها توجه‌شان تولید علم است.
کافی افزود: با این حال این رویکرد تغییر کرده و ما دست به سوی صنعتگران دراز می‌کنیم تا بتوان از فعالیت‌های علمی در عرصه صنعت بهره برد.
رییس دانشگاه فردوسی تصریح کرد: خوشبختانه امروز دانشگاه‌ها و پارک علم و فناوری استان مورد توجه شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد قرار گرفته‌اند؛ در حال حاضر تنها ۸۵ شرکت دانش‌بنیان در دانشگاه فردوسی فعالیت دارند.

خدمات :

برگزار کننده همایش ها و نمایشگاه ها
طراحی و ساخت غرفه و سالن های نمایشگاهی
ارائه کننده خدمات نمایشگاهی

تماس و پشتیبانی :

تهران خیابان شهید بهشتی بعد از چهارراه
سهروردی پلاک ۱۴۸ طبقه چهارم
تلفن: ۸-۸۸۵۴۸۸۴۵ – ۰۲۱ و ۶-۸۸۵۳۹۲۴۳ – ۰۲۱
فکس: ۸۸۵۴۸۸۴۹ – ۰۲۱
ایمیل: info@expopars.com

وب سایت

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

تبلیغات در اکسبیز

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 23
  • 8,309
  • 45,752

بستن
*
*