افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تهران

اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته
اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته

افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تهران:

صبح امروز شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۵ اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته با حضور خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

در اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته تعداد ۵۴ شرکت داخلی و ۲۱ شرکت خارجی از ۱۲ کشور جهان شامل : آذربایجان، آلمان، استرالیا، اسپانیا، امارات متحده عربی، بلغارستان، فنلاند، چین، لبنان، هلند، هنگ کنگ و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۶,۲۰۰ مترمربع و در سالنهای ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ ( شرق نمایشگاه بین المللی تهران ) آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع پروتئین حلال(گوشت های سفید و قرمز ، سوسیس ، کالباس) و ماشین آلات و صنایع وابسته به آن را در معرض دید عموم قرار می دهند.

این نمایشگاه تا روز سه شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۵ در نمایشگاه بین المللی تهران ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

سالنهای تحت پوشش اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال

سالنهای تحت پوشش اولین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال

منبع : iranfair

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.