انجمن شیرینی و شکلات ایران

انجمن صنفی صنایع بیسکویت ، شیرینی و شکلات ایران
انجمن صنفی صنایع بیسکویت ، شیرینی و شکلات ایران

ماندگار تجارت شیرین، انجمن شیرینی و شکلات ایران:

انجمن شیرینی و شکلات ایران بر اساس نیاز ضرورت اطلاع عموم از آخرین دستاوردها و نوآوریهای صنعت شیرینی و شکلات ایران با تصویب هیئت مدیره انجمن و اخذ مجوز از سازمان توسعه و تجارت ایران اقدام به برگزاری نمایشگاه بین المللی و تخصصی شیرینی و شکلات ایران نمود.
اولین دوره نمایشگاه در سال ۸۱ در فضائی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار گردید.
لازم بذکر است ۱۱ دوره از ۱۴ دوره برگزاری نمایشگاه با مجوز سازمان توسعه تجارت با مدیریت مستقیم انجمن برگزار گردیده و برگزاری دوره ها ی بعدی با نظارت انجمن توسط شرکت ماندگار تجارت شیرین که خود نیز از خانواده انجمن می باشد برگزار گردیده است.اکنون نیز پانزدهمبن نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ ۹۵/۶/۲۳ لغایت ۹۵/۶/۲۶ توسط شرکت ماندگار تجارت شیرین برگزار خواهد گردید.

 

 اطلاعات تماس آدرس:تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان بهشتی،کوچه نادر، پلاک ۱۲، طبقه دوم
کدپستی:۱۵۱۱۶۴۴۶۱۳
تلفن:۸۸۵۵۸۰۶۶-۰۲۱
فکس:۸۸۵۵۸۶۱۷-۰۲۱
Email:Info@iranicf.com Email:iranicf@yahoo.com
تبلیغات در سایت انجمن و مجله شهد :۸۸۵۲۶۷۶۵-۰۲۱وب سایت : http://www.iranicf.com/

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 61
  • 38,388
  • 45,752

بستن
*
*