پارک فناوری پردیس و نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری

پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس

معرفی پارک فناوری پردیس :

پارک فناوری پردیس به عنوان بهشت فناوری منطقه، با مسئولیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در ۲۰ کیلومتری شمال‌شرق تهران در محدوده‌ فعلی به وسعت ۳۸ هکتار در دو فاز (با افق توسعه تا حدود ۱۰۰۰ هکتار) واقع شده است. این پارک در چهار راه تجاری و دانشگاهی کشور و ۹۵ کیلومتری فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و بزرگراه‌های اصلی شمال ـ جنوب و شرق و غرب ایران به اروپا، کشورهای آسیای میانه و اکو، حوزه خلیج‌فارس، کشورهای مشترک‌المنافع و ماوراءالقفقاز واقع است. پارک فناوری پردیس به عنوان مهم‌ترین و نزدیک‌ترین پارک فناوری به مراکز علمی، سیاسی و اقتصادی کشور، در شاهراه اصلی فیبر نوری جنوب‌ـ شمال و مراکز تحقیقاتی و علمی و دانشگاهی معتبر بین‌المللی موقعیتی ممتاز و منحصر به فرد برای تجاری‌سازی نتایج تحقیقات و تحقق ارتباط بخش‌های تحقیقاتی، تولیدی و خدماتی در منطقه خاورمیانه و کشورهای آسیای میانه و اکو دارد و قادر است زمینه رشد شرکت‌های متکی بر دانش و نوآوری را از طریق ارائه خدمات با ارزش افزوده بالا بوسیله تقویت قدرت رقابت شرکتها، مراکز رشد، فرایندهای زایشی و نیروی کارآمد و متخصص فراهم آورد.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (INOTEX۲۰۱۵) با همت پارک فناوری پردیس و با مشارکت معاونت علمی ‌و فناوری ریاست‌جمهوری و مرکز همکاری‌های فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

پارک فناوری پردیس با هدف توسعه تعاملات فناوری- تجاری بین­ المللی اقدام به طراحی بستری برای شکل­ گیری این تعاملات نموده که منجر به برنامه­ ریزی جهت برگزاری نمایشگاهی بین­ المللی در راستای به نمایش درآمدن آخرین دستاوردهای شرکت­های توانمند بین المللی از دیگر کشورهای در حوزه فناوری و نوآوری، در ایران گردید.

همچنین به منظور بهره­ برداری حداکثری از حضور شرکت­های خارجی در ایران، دبیرخانه نمایشگاه “شرکت مدیریت صادرات فناوری ایرانیان (ITEM Co)” (یکی از مجموعه­ های وابسته به پارک فناوری پردیس) را متولی برنامه­ ریزی برای برگزاری نشست­های تخصصی جانبی جهت ارتباط رو در رو با طرف­های ایرانی و هچنین برگزاری نشستهای انتقال فناوری در نظر گرفته است.

تجربه برگزاری سه دوره این نمایشگاه در سالهای ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ برگزار کنندگان این نمایشگاه را بر آن داشت که چهارمین دوره این نمایشگاه را با سطح کیفی و کمی بالاتری نسبت به سالیان گذشته برگزار نمایند.

ه‌منظور بهره‌برداری هرچه بهتر از چهارمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری و برگزاری در بهترین روزهای هفته، تاریخ برگزاری نمایشگاه با یک روز جابجایی به ۱۹ الی ۲۲ خرداد۹۴ تغییر یافت.

این جابجایی علاوه بر فرصت همزمانی کامل سه نمایشگاه بین‌المللی جانبی، تعطیلات پایان هفته ایران را نیز بطور کامل در بر خواهد داشت که قطعا بهره‌برداری مخاطبین از این نمایشگاه را تسهیل‌تر خواهد نمود. همچنین روز بعد از اتمام نمایشگاه اولین روز کاری هفته خواهد بود به نحوی که فرصت مناسبی برای پیگیری مذاکرات زمان نمایشگاه، بازدید از مراکز فناوری و استفاده حداکثری از مدت زمان حضور غرفه‌داران خارجی نمایشگاه در ایران دراختیار خواهد گذاست.

در ضمن آخرین مهلت ثبت نام جهت شرکت در نمایشگاه نیز به۱۸ اردیبهشت ۹۴ تغییر یافت.

آدرس دبیرخانه نمایشگاه :

آدرس:تهران- کیلومتر ۲۰ جاده دماوند- پارک فناوری پردیس- مجتع سراج- واحد ۱۱۲- شرکت مدیریت صادرات فناوری ایرانیان
صندوق پستی: ۱۶۵۷۱۶۳۸۷۱
تلفن: ۷- ۷۶۲۵۰۷۳۵-۰۲۱
فکس:۷۶۲۵۰۲۸۴-۰۲۱
ایمیل:info@inotex.com

پارک فناوری پردیس

INOTEX 2015

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.