حضور مجمع شهرداران آسیایی در نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران

Asian Mayors Forum
Asian Mayors Forum
Asian Mayors Forum

حضور مجمع شهرداران آسیایی در نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران :

به گزارش عصر نمایشگاه ، به نقل از روابط عمومی شرکت آوین، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی حمل نقل عمومی و خدمات شهری تهران از تاریخ ۶ الی ۹ آبان ماه ۱۳۹۵ با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

باتوجه به گستردگی برنامه ریزی های انجام شده پیرامون حضور سازمان ها و نهاد های بین المللی در این رویداد بین المللی، مجمع شهرداران آسیایی در راستای اهداف این نهاد بین المللی آسیایی و حمایت از توسعه شبکه‌های جدید بین شهرهای آسیایی به منظور تبادل اطلاعات، سازماندهی همایش‌های کارشناسی و ابتکار طرح‌های پژوهشی مشترک و برنامه‌های آموزشی با هدف کسب آمادگی برای مواجهه با چالش‌های مشترک پیش روی مدیریت شهری کارآمد در آسیا) روند شتابان شهرنشینی، فرسایش زیست‌محیطی، آسیب‌پذیری، هویت فرهنگی- اجتماعی، حمل‌ونقل عمومی غیرآسان، ایمنی و سلامت ناکافی، فقر و نابرابری، ناپایداری منابع مالی و بلایای طبیعی) در این نمایشگاه حضور یافته است.

ازاهداف مجمع می توان به ترویج فرهنگ تعامل و ارتقای همکاریهای مشترک میان شهرداریها، فراهم آوردن بستر مناسب جهت توسعه متوازن و متعادل شهر و شهروند با تاکید بر کرامت انسانی شهروندان،ایجاد همگرایی فرهنگی و اجتماعی میان شهروندان شهرهای عضو و ارائه راهکارهایی برای مدیریت بهینه تر سرمایه گذاری برای دستیابی به توسعه شهری اشاره نمود.

با توجه به حمایت مجمع شهرداران آسیایی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ایران، اقدامات ویژه ای درخصوص دعوت از شهرداران آسیایی برای حضور و بازدید از این نمایشگاه و برگزاری جلسات مشترکی با شرکت های ایرانی و سازمان ها و نهاد های داخلی و خارجی در دستور کار قرار گرفته است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران از تاریخ ۶ تا ۹ آبان ماه با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران توسط شرکت آوین افراز برگزار می شود،

مشارکت کنندگان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با ستاد برگزاری این نمایشگاه به شماره ۰۲۱۲۲۰۲۰۲۴۸ و یا از طریق وب سایت www.avinafraz.com تماس حاصل نمایند.

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “حضور مجمع شهرداران آسیایی در نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران”

پاسخ دهید

پیشنهاد ما

عصر نمایشگاه

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 52
  • 33,765
  • 47,268

بستن
*
*