موسسه رسا گفتمان صنعت بینش(رسایش)

رسایش
رسایش
رسایش

موسسه رسا گفتمان صنعت بینش(رسایش):

معرفی موسسه رسایش

موسسه رسا گفتمان صنعت بینش(رسایش) با هدف اعتباربخشی و تحول در محتوا و شیوه برگزاری همایش‌های علمی، آموزشی،‌ صنعتی و برگزاری فراگیر جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تاسیس شده است. مدیریت و کارکنان این موسسه از تجربه‌، توانمندی و دانش لازم برخوردارند تا با بهره‌گیری از این توانایی‌ها و به‌کارگیری شیوه‌های خلاقانه، نوآورانه و مبتنی بر دانش روز بتوانند گردهمایی‌های تخصصی را تبدیل به رسانه‌هایی تاثیرگذار کنند. رسانه‌هایی که نه فقط در مدت زمانی محدود و مشخص، بلکه پیش از، در هنگام و پس از برگزاری همایش، کنفرانس یا نمایشگاه بتواند پیام مجریان و برگزارکنندگان را به گوش مخاطبان هدف برساند.

نگاه موسسه رسایش به موضوع برگزاری همایش‌ها،‌ کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها، ارایه آثار نوشتاری تاثیر‌گذار و دیگر برنامه‌ها توجه به توسعه پایدار فعالیت‌های حرف‌های متقاضیان و اولویت دادن به رویدادهای مختلف با رویکرد فرهنگی و اقتصادی است.

انگیزه و هدف موسسه رسایش از برپایی گردهمایی‌های مختلف:

تبدیل یک گردهمایی ساده به رویدادی ماندگار
توسعه یک رویداد ملی تا مرحله دستیابی به برنامه‌ای جهانی
رشد رسانه‌های تبلیغاتی صنعت آموزش
نگاه فرهنگی به مقوله اقتصاد
حامی میراث معنوی
کارآفرینی در پرتو دانشروز

اطلاعات تماس اطلاعات تماسنشانی موسسه رسایش:
ایران، تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، روبه‌روی موسسه رسانه‌های تصویری، بن‌بست نعمتی، پلاک ۷
تلفن: ۸۸۲۰۳۸۴۵ ۲۱ ۹۸+
فکس: ۱-۸۸۱۹۸۵۲۰ ۲۱ ۹۸+
نشانی ایمیل: info@rasayesh.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “موسسه رسا گفتمان صنعت بینش(رسایش)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 64
  • 19,113
  • 45,102

بستن
*
*