نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۲۰ دبی

expo 2020
expo 2020

نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۲۰ دبی:

دبی در نوامبر ۲۰۱۳ برای برگزاری اکسپو ۲۰۲۰ منتخب شد.

نمایشگاهی ۶ ماهه که برای اولین بار است که در خاورمیانه برگزار میشود و انتظار می رود حدود ۲۵ میلیون بازدیدکننده را از سرتاسر کره زمین جذب کند.

دبی برای نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ با مضمون اتصال ذهنها سازنده آینده از میان ۳ کشور ترکیه، روسیه و برزیل توسط انجمن نمایشگاه و همایش های بین المللی در پاریس به تاریخ ۲۷ نوامبر برگزیده شد.

در ۲۷ نوامبر ۲۰۱۳ وقتی دبی منتخب اکسپو ۲۰۲۰ گردید، در برج خلیفه مرتفع ترین برج دنیا آتش بازی بپا شد. حاکم دبی نوید داد که دبی دنیا را در ۲۰۲۰ به حیرت در می آورد. انتظار می رود که این نمایشگاه جهانی منجر به بوجود آمدن ۲۷۷,۰۰۰ شغل جدید در امارات متحده عربی شده و نزدیک ۴۰ بیلیون دلار به اقتصاد دبی تزریق خواهد شد.

برای دو و نیم قرن است که سواحل خلیجی گذرگاهی برای جهان بوده، از جاده سلطنتی پارسیان تا جاده ابریشم، از بازرگانی قرن ۱۹ تا اوج مدرن امارات متحده عربی امروزی، مردم همیشه در این نقطه به هم رسیدند. در عین حال که برای تجارت به اینجا می آیند برای ایده گرفتن از هم و استفاده از تجارت همدیگر می آیند.

جالب اینکه ۳۰ سال پیش خیابان شیخ زاید که بزرگراه اصلی دبی محسوب می شود صحرایی بیش نبوده است و اینک دبی تبدیل به یکی از مدرن ترین شهرهای دنیا شده که شامل بزرگراه هایی عظیم و سیستم مترو منحصر به فرد است. در طی چهار دهه زیربنای این شهر به حدی پیشرفت کرده که امارات متحده عربی امروز با مردمانی با بیش از ۲۰۰ ملیت از سراسر دنیا در اینجا ملاقات می کنند و تبدیل به پرترافیک ترین نقطه دنیا گردیده است.

 

expo 2020

expo 2020

expo 2020

expo 2020

expo 2020

expo 2020

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

  1. احسان گفت:

    امیدوارم مثه شانگهای و میلان انقد بی کیفیت نباشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • atefeh_m
  • adrin
  • _7483
  • decorasofa1
  • abolfazljafari

برای عضویت در خانواده 5136 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …