برگزاری اولین نمایشگاه پلاستیک و پلیمر، لاستیک و رنگ و رزین تهران در شهر آفتاب

تهران پلاست 2016
تهران پلاست ۲۰۱۶

برگزاری اولین نمایشگاه پلاستیک و پلیمر، لاستیک و رنگ و رزین تهران در شهر آفتاب:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب از برگزاری اولین نمایشگاه پلاستیک و پلیمر، لاستیک و رنگ و رزین تهران بین ششم تا نهم مهرماه در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب خبر داد.
سیدمحمد سیدی در گفت‌و گو با سایت خبری نمایشگاه تهران پلاست در خصوص انگیزه برگزاری نمایشگاه‌ها در مجموعه شهرآفتاب اظهار کرد:

انگیزه‌ برگزاری نمایشگاه “تهران پلاست” ارائه آخرین توانمندی تولیدکنندگان کشورمان در صنعت پلاستیک است. همانطور که اطلاع دارید صنعت پلاستیک به دلیل وجود مواد اولیه در کشورمان از مزیت نسبی خوبی برخوردار است و جزو صنایع پر اشتغال کشور محسوب می‌شود. در مناطق مختلف کشور هزاران فعال صنعتی در این حوزه داریم که در حقیقت کار آنها فروش محصولات است یا تولید آنهاست.
از طرفی امسال هم سال اقتصاد مقاومتی است و تاکید همه‌ی ما بر تولید ملی و حضور تولیدکنندگان در بازار داخلی و خارجی می باشد. بنابراین برای سال اول تولیدکنندگان خارجی را بصورت مستقیم دعوت نکرده ایم و هدفمان حمایت از تولیدکنندگان داخلیاست البته نمایندگان تولیدکنندگان خارجی در داخل کشور میتوانند در نمایشگاه مشارکت داشته باشند.

هدف تهران پلاست مشارکت حداکثری تمامی تشکلها، تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه است و با برگزاری این نمایشگاه امیدواریم ارتباط موثر تری بین گروهای مختلف ایجاد شود.
مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب در خصوص محتوای نمایشگاه تهران پلاست گفت: محتوای نمایشگاه در چند محور خلاصه می‌شود یکی ماشین آلات صنعتی و ماشین سازان هستند. محور بعدی مواد اولیه و پتروشیمی‌ها هستند که می‌توانند در این نمایشگاه فعالیت کنند و نهایتا محصولات نهایی مانند تولیدات پلاستیکی که در زمینه مختلف مثل لوازم خانگی ، قطعات خودرو و مصارف صنعتی در این نمایشگاه مشارکت می‌کنند ، گروه دیگر هم که در کنار ما خواهند بود به دلیل همخوانی با صنعت پلاستیک گروه رنگ و رزین ها هستند.

وی ادامه داد :با توجه به موقعیت مهم شهرآفتاب و استقرار بسیاری از مناطق و شهرهای صنعتی أطراف تهران و قم و سایر شهرهای صنعتی که تولیدات این محصول را دارند و از طریق بزرگراهها دسترسی راحتی به مجموعه شهر افتاب دارند موجبات بازدید آسان آنها را از نمایشگاه فراهم می کند. همچنین فعالیت متروی تهران که تا شهرآفتاب امتداد دارد، خطوط اتوبوسرانی و استقرار فضای وسیع پارکینگ ، امکان بازدید راحت را برای شهروندان استان تهران فراهم می‌کند.
بنابراین پیش‌بینی می‌شود که متخصصان و علاقمندان صنعت پلاستیک به راحتی بتوانند از این فضای خوب نمایشگاهی استفاده کنند.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب گفت : در برگزاری این نمایشگاه تشکل‌های تخصصی کشور در زمینه صنعت پلاستیک همکاری خوبی دارند. با هماهنگی بعمل امده انجمن ماشین سازان کشور، انجمن پلیمر و پلاستیک ایران، انجمن مستر بچ و سایر تشکل‌ها حضور فعالی در این نمایشگاه خواهند داشت.

منبع : پلیمر و بسته بندی

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • فهرست شرکتهای غرفه ساز

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.