شرکت سرو پارس

شرکت طراحان نمایشگاهی سرو پارس
شرکت طراحان نمایشگاهی سرو پارس

طراحان نمایشگاهی سرو پارس

 

نام شرکت تایید نهایی توسط معاونت فنی ومهندسی نام مدیر عامل شماره ثبت
طراحان نمایشگاهی سرو پارس A افشین غفاری ۲۴۱۱۰۳
عضویت در انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان تهران  
شناسه کاربری در مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز)  Sarvepars
اطلاعات تماس  آدرس : تهران. خیابان ملاصدرا. خیابان شیراز شمالی. خیابان زاینده رود. پلاک ۳۷، واحد ۴

تلفن : ۸۸۶۰۰۸۶۱

وب سایت : http://www.isep.irسرو پارس طرحی نو برای حضوری نو

شرکت سرو پارس سالهاست که با توجه به رقابت های پر شتاب اقتصادی در دنیای امروز سعی کرده در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، خدماتی شایسته شأن والای مشتریان خود ارائه کند.

مدیریت شرکت سرو پارس، که همواره طراحی غرفه های نمایشگاهی را به صورت یک پروسه متشکل از مراحل مختلف می بیند، پیش از هر چیز سعی دارد تا فرآیند طراحی غرفه ها را از یک سو با در نظر گرفتن هویت سازمانی، جایگاه و پیشینه مشتریان و از سوی دیگر هماهنگ با فعالیت های حرفه ای آنان، در همان مقطع زمانی انجام می دهد.

این شرکت با تکیه بر طراحان جوان و نوآور، در نظر گرفتن طراحی های روز جهان و توجه به عنصر خلاقیت، توانایی کم نظیری در ارائه طرح ها و ایده های بدیع به مشتریان داشته و با به کار گیری مواد اولیه ، لوازم مناسب و اجرائی مبتنی بر معیارهای جهانی همواره موفق شده ایده های ذهنی و مورد تأیید مشتریان را به بهترین شکل ممکن به اجرا درآورد. این گروه با انجام عملیات غرفه های نمایشگاهی در کارگاهی مجهز، همیشه بدون کاهش سطح کیفی ساخته هایش، سفارش مشتریان خود را در زمان تعین شده به اتمام رسانده و سازه مورد نظر را پس از انجام مرحله Finishing در محل نصب نماید.

شرکت سرو پارس، اگرچه شهرت و اعتبار خود را به واسطه خلاقیت و ارائه خدمات مطلوب در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی برای سازمان ها کسب کرده، از خدمات رسانی در دیگر زمینه ها نیز غافل نبوده و همواره سعی داشته تا به سازمان های مراجعه کننده راه حلی جامع و کامل ارائه دهد. این خدمات عبارتند از :

معماری داخلی : طراحی وساخت فضای داخلی دفاتر کار، منازل و فروشگاه ها

مبلمان : طراحی و ارائه مبلمان برای فضاهای اداری و مسکونی

طراحی گرافیک : فولدر، بروشور، فلایر و انواع بگ و هدایای تبلیغاتی  


ساخت غرفه نمایشگاهی ویژه (چوبی و متریال خاص)


ساخت غرفه های استاندارد بین المللی مدولار

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.