تهران – بوستان گفتگو-حضور تمام برندهای برتر پوشاک کشور در جشنواره زنان و تولید ملی

boostangoftegoo

boostangoftegoo

مدیر ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار گفت: خرسندیم که در ششمین جشنواره زنان و تولید ملی پذیرای تمامی برندهای برتر کشور در حوزه پوشاک هستیم. برندهایی که در تمامی سال های فعالیت ستاد زنان سرپرست خانوار حامی و همراه ما بوده اند.
به گزارش خبرگزاری موج، فهیمه فیروزفر با حضور در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: تمامی تلاش ما طی سه سال اخیر این بوده که با برگزاری جشنواره زنان و تولید ملی اقدامی در راستای حمایت از محصولات داخلی و زنان سرپرست خانوار انجام دهیم.
وی با تأکید بر حضور گستردهٔ زنان سرپرست خانوار در ششمین جشنواره زنان و تولید ملی گفت: امروز شاهد حضور زنانی هستیم که درگذشته در مراکز کوثر مهارت‌آموزی می‌کردند و امروز خود، به کارآفرینی برتر تبدیل شدند.
مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در ادامه با اشاره به تقاضای زیاد تولیدکنندگان برای حضور در جشنواره عنوان کرد: به‌واسطهٔ تعداد بالای متقاضیان و کیفیت بالای نمایشگاه امسال تلاش کردیم تا افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم. ازاین‌رو بخشی از نمایشگاه به ارائه محصولات صنایع دستی و زیورآلات اختصاص پیدا کرده است.
فیروزفر افزود: تأکید ما بر برپایی غرفه‌های مربوط به زیورآلات به این دلیل است که متأسفانه امروزه بخش زیادی از این محصولات وارداتی است.
وی با اشاره به همکاری ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با وزارت صنعت معدن تجارت و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بحث تولید زیورآلات در داخل کشور گفت: اگر بتوانیم با مدیریت جهادی و هم‌افزایی زمینهٔ لازم برای تولید زیورآلات توسط زنان را در کشور فراهم کنیم نه‌تنها از میزان واردات کاسته می‌شود، بلکه اشتغال‌زایی گسترده‌ای هم در کشور شکل می‌گیرد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا ۲۲ اسفند ادامه دارد.

منبع

منبع عکس

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

متاسفیم. نظرات بسته است.

پیشنهاد ما

عصر نمایشگاه

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 69
  • 39,981
  • 47,056

بستن
*
*