تهران – بوستان گفتگو-حضور تمام برندهای برتر پوشاک کشور در جشنواره زنان و تولید ملی


boostangoftegoo

مدیر ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار گفت: خرسندیم که در ششمین جشنواره زنان و تولید ملی پذیرای تمامی برندهای برتر کشور در حوزه پوشاک هستیم. برندهایی که در تمامی سال های فعالیت ستاد زنان سرپرست خانوار حامی و همراه ما بوده اند.
به گزارش خبرگزاری موج، فهیمه فیروزفر با حضور در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: تمامی تلاش ما طی سه سال اخیر این بوده که با برگزاری جشنواره زنان و تولید ملی اقدامی در راستای حمایت از محصولات داخلی و زنان سرپرست خانوار انجام دهیم.
وی با تأکید بر حضور گستردهٔ زنان سرپرست خانوار در ششمین جشنواره زنان و تولید ملی گفت: امروز شاهد حضور زنانی هستیم که درگذشته در مراکز کوثر مهارت‌آموزی می‌کردند و امروز خود، به کارآفرینی برتر تبدیل شدند.
مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در ادامه با اشاره به تقاضای زیاد تولیدکنندگان برای حضور در جشنواره عنوان کرد: به‌واسطهٔ تعداد بالای متقاضیان و کیفیت بالای نمایشگاه امسال تلاش کردیم تا افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم. ازاین‌رو بخشی از نمایشگاه به ارائه محصولات صنایع دستی و زیورآلات اختصاص پیدا کرده است.
فیروزفر افزود: تأکید ما بر برپایی غرفه‌های مربوط به زیورآلات به این دلیل است که متأسفانه امروزه بخش زیادی از این محصولات وارداتی است.
وی با اشاره به همکاری ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با وزارت صنعت معدن تجارت و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بحث تولید زیورآلات در داخل کشور گفت: اگر بتوانیم با مدیریت جهادی و هم‌افزایی زمینهٔ لازم برای تولید زیورآلات توسط زنان را در کشور فراهم کنیم نه‌تنها از میزان واردات کاسته می‌شود، بلکه اشتغال‌زایی گسترده‌ای هم در کشور شکل می‌گیرد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا ۲۲ اسفند ادامه دارد.

منبع

منبع عکس

درباره: Exhibition Expert

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به "عمر انسان مهمترین سرمایه اوست" انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

0 دیدگاه در “تهران – بوستان گفتگو-حضور تمام برندهای برتر پوشاک کشور در جشنواره زنان و تولید ملی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد اکسبیز

  • هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاهی بارمانی