تهران – بوستان گفتگو-حضور تمام برندهای برتر پوشاک کشور در جشنواره زنان و تولید ملی


boostangoftegoo

مدیر ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار گفت: خرسندیم که در ششمین جشنواره زنان و تولید ملی پذیرای تمامی برندهای برتر کشور در حوزه پوشاک هستیم. برندهایی که در تمامی سال های فعالیت ستاد زنان سرپرست خانوار حامی و همراه ما بوده اند.
به گزارش خبرگزاری موج، فهیمه فیروزفر با حضور در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: تمامی تلاش ما طی سه سال اخیر این بوده که با برگزاری جشنواره زنان و تولید ملی اقدامی در راستای حمایت از محصولات داخلی و زنان سرپرست خانوار انجام دهیم.
وی با تأکید بر حضور گستردهٔ زنان سرپرست خانوار در ششمین جشنواره زنان و تولید ملی گفت: امروز شاهد حضور زنانی هستیم که درگذشته در مراکز کوثر مهارت‌آموزی می‌کردند و امروز خود، به کارآفرینی برتر تبدیل شدند.
مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در ادامه با اشاره به تقاضای زیاد تولیدکنندگان برای حضور در جشنواره عنوان کرد: به‌واسطهٔ تعداد بالای متقاضیان و کیفیت بالای نمایشگاه امسال تلاش کردیم تا افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم. ازاین‌رو بخشی از نمایشگاه به ارائه محصولات صنایع دستی و زیورآلات اختصاص پیدا کرده است.
فیروزفر افزود: تأکید ما بر برپایی غرفه‌های مربوط به زیورآلات به این دلیل است که متأسفانه امروزه بخش زیادی از این محصولات وارداتی است.
وی با اشاره به همکاری ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با وزارت صنعت معدن تجارت و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بحث تولید زیورآلات در داخل کشور گفت: اگر بتوانیم با مدیریت جهادی و هم‌افزایی زمینهٔ لازم برای تولید زیورآلات توسط زنان را در کشور فراهم کنیم نه‌تنها از میزان واردات کاسته می‌شود، بلکه اشتغال‌زایی گسترده‌ای هم در کشور شکل می‌گیرد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا ۲۲ اسفند ادامه دارد.

منبع

منبع عکس

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • _8587
  • 13660210
  • 9128360052
  • leila7300katebi
  • 147852

برای عضویت در خانواده 4075 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

آيا مي دانستيد که
بر اساس امار مندرج از سوی کمیته‌ برگزاری نمایشگاه‌های تجاری آمریکا، تنها در سال 1994، در این کشور بیش از 4300 نمایشگاه تجاری برپا شد و حدود 85 میلیون بازدیدکننده از سرتاسر جهان از آن‌ها دیدن کردند. متخصصین معتقدند که نمایشگاه‌های تجاری تاثیر چشم‌گیری بر سود‌آوری شرکت‌ها دارند.

تبلیغ داخلی

  • ExBiz

اکسبیز حمایت می کند از …