افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران

سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی
سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی
سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی

افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران:

صبح امروز سه شنبه ۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور قنبری معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
در سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تعداد ۴۸ شرکت داخلی و ۱۳ شرکت خارجی از ۲ کشور جهان شامل : ترکیه و چین در فضای نمایشگاهی با وسعت ۷،۰۰۰متر مربع آخرین محصولات و نوآوریهای مرتبط با تولید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار، لوازم اداری و تجهیزات فنی و مهندسی را به معرض نمایش می گذارند.

سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تا روز جمعه ۸ مرداد ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

فهرست مشارکت کنندگان در این نمایشگاه را می توانید از صفحه این رویداد در پایگاه اکسبیز دریافت نمایید.

منبع : iranfair

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

تک دکور

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 68
  • 40,206
  • 47,056

بستن
*
*