افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران

سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی
سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی

افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران:

صبح امروز سه شنبه ۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور قنبری معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
در سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تعداد ۴۸ شرکت داخلی و ۱۳ شرکت خارجی از ۲ کشور جهان شامل : ترکیه و چین در فضای نمایشگاهی با وسعت ۷،۰۰۰متر مربع آخرین محصولات و نوآوریهای مرتبط با تولید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار، لوازم اداری و تجهیزات فنی و مهندسی را به معرض نمایش می گذارند.

سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تا روز جمعه ۸ مرداد ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

فهرست مشارکت کنندگان در این نمایشگاه را می توانید از صفحه این رویداد در پایگاه اکسبیز دریافت نمایید.

منبع : iranfair

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • noroozi
  • amir917
  • mahdibadnava6302
  • mehrshad56
  • pooyasaze

برای عضویت در خانواده 4063 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

عبارت تصادفی

آيا مي دانستيد که
بر اساس امار مندرج از سوی کمیته‌ برگزاری نمایشگاه‌های تجاری آمریکا، تنها در سال 1994، در این کشور بیش از 4300 نمایشگاه تجاری برپا شد و حدود 85 میلیون بازدیدکننده از سرتاسر جهان از آن‌ها دیدن کردند. متخصصین معتقدند که نمایشگاه‌های تجاری تاثیر چشم‌گیری بر سود‌آوری شرکت‌ها دارند.

تبلیغ داخلی

  • ExBiz

اکسبیز حمایت می کند از …