افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران

سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی
سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی

افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تهران:

صبح امروز سه شنبه ۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی با حضور قنبری معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.
در سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تعداد ۴۸ شرکت داخلی و ۱۳ شرکت خارجی از ۲ کشور جهان شامل : ترکیه و چین در فضای نمایشگاهی با وسعت ۷،۰۰۰متر مربع آخرین محصولات و نوآوریهای مرتبط با تولید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار، لوازم اداری و تجهیزات فنی و مهندسی را به معرض نمایش می گذارند.

سومین نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر، اداری و تجهیزات مهندسی تا روز جمعه ۸ مرداد ماه ۱۳۹۵ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

فهرست مشارکت کنندگان در این نمایشگاه را می توانید از صفحه این رویداد در پایگاه اکسبیز دریافت نمایید.

منبع : iranfair

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.