شرکت مانی تدبیر سازه

شرکت مانی تدبیر سازه
شرکت مانی تدبیر سازه
شرکت مانی تدبیر سازه

شرکت مانی تدبیر سازه:

شرکت مانی تدبیر سازه با هدف به هم پیوستن و متمرکز ساختن بخش قابل توجهی از نیروی انسانی ،تجارب و امکاناتی که سالها به صورتهای مختلف در خدمت صنعت نمایشگاهی کشور بوده اند تا سیس شده است .بنیانگذارا این شرکت سالهاست که اقدام به برگزاری نمایشگاههای تخصصی در راستای افزایش حجم مبادلات بازرگانی ایران و جهان ،افزایش سطح تولید،تبادل اطلاعات و انتقال دانش فنی داشته و همچنین با ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی مرتبط اعم از ساخت غرفهای نمایشگاهی در داخل و خارج از کشوربرآنند تا در قالب این شرکت بتوانند به برآیند کیفی تری برای پاسخگوئی به نیازهای این صنعت در کشورمان برسند.

تجارب و امکانات گردآوری شده ،این شرکت را قادر می سازد که هم در زمینه برگزاری نمایشگاها و هم طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی خاص با زیبائی و کارائی منحصر به فرد و هم در زمینه طراحی و اجرای غرفه های استاندارد در مساحت های بالا اقدام نماید.در زمینه طراحی و اجرای غرفه های خاص شرکت از تخصص ، امکانات و تجهیزات بسیار مناسبی برخورداراست و تیم های اجرائی قوی کلیه مراحل شامل طراحی ،تامین و آماده سازی متریال مورد نیاز ،ساخت و آماده سازی مدول های مناسب ، حمل مدول های آماده به محل پروزه ،نصب و پرداخت نهائی و تکمیل کار را با نهایت دقت و کنترل کیفیت و زمان بندی در کلیه مراحل انجام می دهند.

اطلاعات تماس  ایمیل: info@mtadbir.com
تلفن: ۸۸۵۵۲۹۰۷ – ۸۸۵۵۲۸۷۶
۸۸۷۰۵۹۲۳ – ۸۸۷۰۵۹۵۶
فکس: ۸۷۶۵۴۳۲۱
آدرس: خیابان قائم مقام فرهانی، کوچه شهدا، پلاک ۹، طبقه ۵، شماره۳۲
کدپستی: ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰
وب سایت: www.mtadbir.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “شرکت مانی تدبیر سازه”

پاسخ دهید

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 59
  • 27,096
  • 46,884

بستن
*
*