برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی و صنایع وابسته

نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی و صنایع وابسته
نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی و صنایع وابسته
نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی و صنایع وابسته

برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی و صنایع وابسته:

نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته؛ در این نمایشگاه علاوه بر وزارتخانه ها و سازمانها، ده ها شرکت داخلی و خارجی نوین ترین و جدید ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.
در نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته که از تاریخ ۲۸ الی ۳۰ آذر ماه برگزار می شود، انواع ماشین آلات و صنایع راه سازی، پل سازی، تونل سازی،دستگاه های مختلف خدمات راهداری شامل لودر، بلدزر، گریدر،مشاین های برف روب، ماشین های امداد جاده ای، دستگاه های و صنایع مربوبط به بهسازی جادها، آسفالت و روکش خیابان ها و جادها، علائم راهنمائی جاده ها و دیگر صنایع مرتبط با راهسازی، راهداری حمل و نقل ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
این نمایشگاه همزمان با هفته حمل و نقل و با هدف توسعه صنعت راهسازی و راهداری در پساتحریم و جذب حداکثری سرمایه گذاری خارجی در محل همایش ها و نمایشگاه های بین المللی برج میلاد تهران برگزار خواهد شد و در آن چندین هیئت تجاری و سرمایه گذاری خارجی نیز حضور می یابند.
غلامرضا رضائیان دبیر اجرایی این نمایشگاه گفت:معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی ها و فناوری های صنعت راهسازی و راهداری ایران،جذب حداکثری سرمایه گذاری خارجی، آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با فن‌آوری‌ها و تکنولوژی های روز دنیا در صنعت راهسازی و راهداری،بررسی کیفیت محصولات صنعت راهسازی و راهداری کشور،تبیین و تشریح اهداف ” سند توسعه صنعت راهسازی و راهداری در افق ۱۴۰۴ ” ، ایجاد اشتغال مولد در صنعت راهسازیو راهداری کشور، افزایش صادرات تولیدات راهسازی و راهداری کشور و ارائه خدمات راهسازی با رویکرد تسهیل در امداد رسانی برخی از اهداف نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته است
وی گفت:دستیابی به خودکفایی ملی و توسعه صنعت راهسازیو راهداری کشور، شناخت موانع و علل عدم توسعه یافتگی صنعت تولید محصولات راهسازیو راهداری در کشور، شناسایی نیازهای اجرایی در توسعه صنعت راهسازی و راهداری کشور، نوسازی و تقویت مزیت های رقابتی صنعت راهسازی و راهداری کشور،ایجاد اشتغال مولد در صنعت راهسازی و راهداری کشور، ارتقای بازار سرمایه صنعت راهسازی و راهداری کشور و ارتقاءجایگاه صنعت راهسازی و راهداری در توسعه صادرات کشور موضوعات مورد بحث در این نمایشگاه و نشست های جانبی آن است.
رضائیان خاطر نشان کرد: نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته با همکاری وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و با حمایت و مشارکت سازمان جهانی حمل و نقلPiarc؛ درمرحله از زمان برگزار می شود که در شر ایط پسابرجام قرار داریم و شرکت ها و سازمان های مختلف جهانی در حال رایزنی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشورمان هستند.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این نمایشگاه با ستاد برگزار به با شماره تلفن های ۹-۲۲۸۹۳۰۰۸ دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل نمایند.

منبع : ایلنا

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی و صنایع وابسته”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

غرفه های مدولار نمایشگاهی

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 65
  • 388
  • 45,836

بستن
*
*