شرکت طراحان صدر بنیس

گروه بین المللی صدر
گروه بین المللی صدر

شرکت طراحان صدر بنیس:

گروه بین المللی صدر با بیش از ۱۵ سال سابقه در برگزاری موفق نمایشگاههای مختلف بین المللی در کشورهای متعدد دنیا و با بهره گیری از متخصصین حرفه های خود در دفاتر ایران، امارات عربی متحده، آلمان، هند و چین و نیز به واسطه روابط بین المللی خود، با دارا بودن نمایندگیهای رسمی و انحصاری از نمایشگاههای معتبر جهان در زمینه پلاستیک و پتروشیمی، زمینه را برای حضور چشمگیر شرکتهای بزرگ ایرانی فعال در این زمینه در نمایشگاههای بین المللی فراهم نموده است.

ارائه پکیجهای کامل به هر شرکت کننده در هر نمایشگاه اعم از تدارک فضای نمایشگاهی در بهترین نقاط نمایشگاهها، ساخت و برپایی غرفه های نمایشگاهی متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان، پکیجهای پشتیبانی تبلیغاتی در کشور هدف، ارائه خدمات مربوط به تور و مسافرت و …، مواردی می باشند که وجه تمایز این شرکت را با دیگر رقبا موجب شده اند.

 

ارتباط تماس Flat No.7, No. 87 Pars St. Ferdosi Sq., Tehran, Iran
+۹۸۲۱۶۶۷۴۴۷۰۱-۲
+۹۸۲۱۶۶۷۳۳۷۷۹
sales02@beautisky.com

وب سایت : www.sadrexhibitions.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “شرکت طراحان صدر بنیس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

عصر نمایشگاه

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 60
  • 44,009
  • 40,357

بستن
*
*