شرکت طراحان صدر بنیس

گروه بین المللی صدر
گروه بین المللی صدر

شرکت طراحان صدر بنیس:

گروه بین المللی صدر با بیش از ۱۵ سال سابقه در برگزاری موفق نمایشگاههای مختلف بین المللی در کشورهای متعدد دنیا و با بهره گیری از متخصصین حرفه های خود در دفاتر ایران، امارات عربی متحده، آلمان، هند و چین و نیز به واسطه روابط بین المللی خود، با دارا بودن نمایندگیهای رسمی و انحصاری از نمایشگاههای معتبر جهان در زمینه پلاستیک و پتروشیمی، زمینه را برای حضور چشمگیر شرکتهای بزرگ ایرانی فعال در این زمینه در نمایشگاههای بین المللی فراهم نموده است.

ارائه پکیجهای کامل به هر شرکت کننده در هر نمایشگاه اعم از تدارک فضای نمایشگاهی در بهترین نقاط نمایشگاهها، ساخت و برپایی غرفه های نمایشگاهی متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان، پکیجهای پشتیبانی تبلیغاتی در کشور هدف، ارائه خدمات مربوط به تور و مسافرت و …، مواردی می باشند که وجه تمایز این شرکت را با دیگر رقبا موجب شده اند.

 

ارتباط تماس Flat No.7, No. 87 Pars St. Ferdosi Sq., Tehran, Iran
+۹۸۲۱۶۶۷۴۴۷۰۱-۲
+۹۸۲۱۶۶۷۳۳۷۷۹
sales02@beautisky.com

وب سایت : www.sadrexhibitions.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . هدف ما ایجاد پایگاهی است که بتواند کاربران را در جهت یافتن نمایشگاه ها یاری کند و در دراز مدت با همیاری مراکز محترم نمایشگاهی تمایل به ایجاد روشی برای یافتن نمایشگاه های موثر تر داریم . در این راه دست تمامی دست اندر کاران این عرصه را به گرمی می فشاریم و خود را مرهون راهنمایی ها و انتقادات کاربران خود می دانیم (با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.