شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت

شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت
شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت

شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت:

شرکت بازرگانی بین‌المللی پارس پگاه تجارت، با سابقه ۲۵ سال فعالیت در امور بازرگانی، اعزام و پذیرش هیأت‌های تجاری، سازماندهی نمایشگاه‌ها با تجربه برپایی بیش از ۵۰ پروسه نمایشگاه‌های اختصاصی و بین‌المللی در خارج از کشور به ویژه در منطقه C.I.S به همراه کادر کارشناسان مجرب در امر بازارسازی، بازارشناسی و مهندسی فروش محصولات صادراتی ایران در مبادلات جهانی در راستای پویایی برنامه پنجم دولت محترم، امکانات مناسبی را در جهت برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی، برپایی غرفه شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه‌های بین‌المللی، حضور در هیأت‌های تجاری، بازاریابی فراهم و پل ارتباطی صادرات و واردات شما در بازارهای بین‌المللی می‌باشد.
نمایشگاه‌ها همواره بستری مناسب را در جهت توسعه فرهنگ صادرات و تحقق آرمان ایجاد اشتغال، ارزآوری، بهبود چرخه‌ی تولید و ارتقا سطح کیفی و کمی کالاها در رقابت‌های جهانی ایجاد می‌کنند. نگاه‌های ویژه مسئولین کشور جمهوری اسلامی ایران، مدیران ارشد وزارت بازرگانی، متخصصین در امر صادرات غیر نفتی، عزم ما را در دسترسی به سهم خواهی بیشتر و مشارکت در بازارهای جهانی مصصم‌تر خواهد نمود.
کارشناسان ما با برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در کشورهای جهان به ویژه حوزه C.I.S و روسیه فدراتیو و آشنایی به بازارهای روز دنیا و صدور نزدیک به یک‌هزار قلم تنوع کالایی، آماده هرگونه همکاری در خصوص برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی و بین‌المللی در خارج از کشور می‌باشد.

حوزه فعالیت‌های ما

  • ۱ – اعزام و پذیرش هیأت‌های تجاری، بازاریابی و سرمایه‌گذاری
  • ۲- برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی، بازرگانی و توانمندی‌های استان‌ها در خارج از کشور
  • ۳- برپایی غرفه شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه‌های بین‌المللی در خارج از کشور
  • ۴- برپایی همایش و کنفرانس در خارج از کشور، حضور در کنفرانسها و بازارهای جهانی، تور بازدید از نمایشگاه‌ها، تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی کشورها
  • ۵- مشاوره‌های صادرات و مهندسی فروش روز دنیا
  • ۶- امور تبلیغات نمایشگاهی، کالا و خدمات خارج از کشور
  • ۷- طراحی و ساخت غرفه‌های ویژه نمایشگاه‌های خارج از کشور با تجهیزات پیش ساخته مدرن

 

اطلاعات تماس شرکت پارس پگاه تجارت
تهران، بزرگراه ستاری، بلوار فردوس شرقی، پلاک ۳۸۸، طبقه سوم، واحد ۱۴
تلفن: ۶-۴۴۰۳۱۷۴۵ – ۴۴۰۵۵۰۷۷ – ۴۴۰۱۷۷۸۱ – ۴۴۰۱۷۰۹۴ – ۴۴۰۱۶۹۲۴
(۱۰خط) ۴۴۰۹۸۸۹۱
فاکس: ۴۴۰۵۵۰۷۷ – ۸۹۷۷۶۶۵۰
ایمیل: info@parspegahtejarat.com
وب‌سایت: www.parspegahtejarat.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

یک دیدگاه در “شرکت بازرگانی بین المللی پارس پگاه تجارت”

پاسخ دهید

پیشنهاد ما

عصر نمایشگاه

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 48
  • 33,719
  • 47,268

بستن
*
*