شرکت مرآت تجارت سپاهان

شرکت مرآت تجارت سپاهان
شرکت مرآت تجارت سپاهان

شرکت مرآت تجارت سپاهان:

این شرکت با تعهد به خدمات رسانی بهینه در بازارهای داخلی و بین المللی، مجموعه نمایشگاهی و همایشی خود را در سطح جهانی عرضه و با بهره گیری از تسهیلات فنی پیشرفته و خدمات تخصصی، طیفی وسیع از نمایشگاهها را برگزار می کند. هدف این شرکت تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی کشور و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدودۀ این صنعت است.این شرکت با مدیریت متخصص و حرفه ای خود برآن است تا تجربه ای به یاد ماندنی برای مشتریان خود خلق کند و کارکنان ما متعهد به تامین نیازهای خاص هر یک از مشتریان هستند تا انتظارات آنها را برآورده و حتی فراتر از آن عمل کنند. موفقیت ما به توانایی مان در ارایه خدماتی با کیفیت بالا به مشتری و ایجاد فرصتهای تجاری برای شرکتهای داخلی و خارجی بستگی دارد.

معرفی شرکت :
در سال ۱۳۸۲ تحت شماره ثبت ۲۱۸۹ تاسیس وبه بهره برداری رسید. این شرکت با تعهد به خدمات رسانی بهینه در بازارهای داخلی و بین الملی، مجموعه نمایشگاهی و همایشی خود را در سطح جهانی عرضه و با بهره گیری از تسهیلات فنی پیشرفته و خدمات تخصصی طیفی وسیع از نمایشگاهها را برگزار می کند. هدف این شرکت تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی کشورو ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. این شرکت با مدیریت متخصص و حرفه ای خود برآن است تا تجربه ای به یاد ماندنی برای مشتریان خود خلق کند و کارکنان ما متعهد به تامین نیازهای خاص هر یک از مشتریان هستند تا انتظارات آنها را برآورده و حتی فراتر از آن عمل کنند.موفقیت ما به توانایی مان در ارایه خدماتی با کیفیت بالا به مشتری و ایجاد فرصتهای تجاری برای شرکتهای داخلی و خارجی بستگی دارد.

اهم وظایف:
گردآوری اطلاعات بهنگام بخشهای اقتصادی و بازرگانی در داخل و خارج از کشور.
مطالعه و بررسی کالاهای صادراتی ووراداتی بمنظور ارائه تسهیلات به شرکتهای مشارکت کننده در نمایشگاههای خارج ازکشور و هیاتهای تجاری ، توسعه و افزایش حجم مبادلات ، توسعه همکاریهای اقتصادی و ایجاد رقابتهای سالم داخلی و بین المللی.
ساماندهی و برگزاری نمایشگاههای تخصصی ، اختصاصی و بین المللی بازرگانی در داخل وخارج از ایران.
انجام امور مربوط به برپایی نمایشگاه (از جمله بکارگیری تجهیزات ووسائل غرفه سازی مدرن در سطح استاندارهای بین الملل، ارائه خدمات مسافرتی همچون اخذ روادید ، تهیه بلیط هواپیما ، رزروهتل و ترانسفر… و انجام امور تشریفات امور گمرکی ، حمل و نقل ، ترخیص به موقع کالاهای نمایشگاهی در کشور مبداء و هدف.
ساماندهی و برگزاری هیاتهای تجاری – بازاریابیبمنظور انجام سرمایه گذاری و تولید مشترک با هدف صادرات به کشور ثالث و توسعه و گسترش ارتباط بین الملل.
هرگونه اقدامی که به نحوه از انحا با مبادلات بازرگانی داخلی و خارجی در ارتباط باشد. از جمله کلیه امور بازرگانی و تجاری در زمیته وارادات و صادرات کالاهای مجاز بازرگانی ، شرکت در مناقصات و مزایدات و…
معرفی محصولات صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و خدمات تجاری درسطح داخلی و بین المللی برای توسعه بازارصادرات کشور.

اطلاعات تماس آدرس پستی: اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه عباس آباد، مجتمع آریا سپهر، طبقه دوم، واحد ۲۱۲٫
کدپستی : ۱۳۱۱۵-۸۱۳۴۶
صندوق پستی: ۵۱۷-۸۱۶۵۵
تلفن : ۳۲۲۳۶۳۸۲-۰۳۱
دورنگار : ۳۲۲۳۱۴۲۲-۰۳۱
پست الکترونیکی : info@merattejarat.com
وب سایت : www.merattejarat.com

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • ch47
  • milad_all
  • shaahini
  • negarzahediazad
  • milaartgroup

برای عضویت در خانواده 4791 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …