شرکت گسترش تجارت فراسو

شرکت گسترش تجارت فراسو
شرکت گسترش تجارت فراسو

شرکت گسترش تجارت فراسو:

درباره :
در تعریفی گویا و کوتاه می توان یک نمایشگاه تخصصی را “تبلیغ زنده” نامید، زیرا در نمایشگاه عواملی چون تولید کننده، توزیع کننده، مصرف کننده و همچنین کالا یا خدمات مربوطه، در یک زمان و مکان معین و مناسب گرد هم می آیند. با توجه به این امر که هر نمایشگاه مکانی برای ارتباط با مشتریان بالقوه است، بنابراین می توان نمایشگاه را مکمل بخش تولید و به عنوان یک صنعت مستقل معرفی نمود.
انتخاب یک نمایشگاه مناسب به عنوان یک سرمایه گزاری مطمئن، نیازمند جمع آوری اطلاعات جامعی از آن نمایشگاه می باشد، لذا در این سایت، اطلاعات مرتبط با موضوعات، زمان و مکان برگزاری تمامی نمایشگاه های شرکت نمایشگاه های نورنبرگ، به همراه شرح کاملی از خدمات قابل ارائه به متقاضیان محترم، جمع آوری شده است.
شرکت نمایشگاهی نورنبرگ

شرکت نمایشگاهی نورنبرگ یکی از پانزده نمایشگاه برتر جهان و جز ده نمایشگاه برجسته اروپا می باشد، ۱۲۰ نمایشگاه و همایش ملی و بین المللی را پوشش می دهد و نزدیک به ۴۰ پاویون را در مناطق مختلف جهان سازماندهی می کند. این شرکت دارای سابقه ای روشن با توانایی های حرفه ای در زمینه برگزاری نمایشگاه است که نمایشگاه هایی “تخصصی” برگزار میکند. اولویت این شرکت فراهم کردن بیشترین تسهیلات برای غرفه گذاران و بازدیدکنندگان با بالاترین حد انعطاف سازمانی است. علاوه بر این شرکت نمایشگاه های نورنبرگ دارای بیش از ۵۰ نماینده بین المللی در ۱۱۰ کشور جهان است.
هرساله نزدیک به ۲۷ هزار غرفه گذار (۳۹ درصد از خارج از کشور آلمان ) و نزدیک به ۱٫۱۳ میلیون بازدیدکننده (۲۲ درصد از خارج از کشور آلمان) در این نمایشگاه ها حضور به هم می رسانند. شایان ذکر است ۳۵ درصد بازدیدکنندگان نمایشگاه جزء مدیران ارشد شرکت ها هستند.
به علاوه شرکت های تابعه آن در کشور های چین، امریکای شمالی، برزیل، ایتالیا و هند نیز فعالیت می کنند و توانسته اند جایگاه ویژه ای در بازار نمایشگاه های بین المللی و رشد جهانی کسب نمایند.
مرکز همایش های نورنبرگ در سال ۱۹۷۴ تاسیس گشته و متعلق به شرکت نمایشگاهی نورنبرگ است. این مرکز که در ابتدا تنها ۶۰ هزار متر مربع بود اکنون دارای ۱۷۰,۰۰۰ متر مربع محوطه نمایشگاهی و بیش از ۱۵ سالن می باشد که در اطراف سنترال پارک قرار گرفته است.
شرکت نمایشگاه های نورنبرگ چشم انداز و رویکردی جدید در برگزاری کنفرانس ها و گردهمایی ها برای مخاطبانش ایجاد نموده است و سه سالن کنفرانس آن جمعا ۱۲۸۰۰ صندلی را در اختیار افراد و شرکت ها قرار می دهد. به علاوه راه های ارتباطی و حمل و نقل به فرودگاه، خطوط قطار زیز زمینی و اتوبوس های تندرو محل برگزاری نمایشگاه ها را به مکانی ایدآل جهت دسترسی بازدیدکنندگان و غرفه گذاران تبدیل کرده است.
کیفیت خدمات رسانی قلب هر نمایشگاهی به شمار می رود و گروه متخصص این نمایشگاه بهترین و به روزترین خدمات را به غرفه گذاران و بازدیدکنندگان ارائه می دهند. از جمله این خدمات می توان به تدارکات مناسبی که برای غرفه گذاران و بازدیدکنندگان در قبل و بعد از نمایشگاه در نظر گرفته شده است، اشاره کرد.
این شرکت خدمات خود را پس از شراکت ۵۰ درصدی با شرکت هولتمن مسه (Holtmann Messe) توسعه بخشیده و اکنون می تواند به مشتریان خود نه تنها فضایی مناسب بلکه امکان بهترین نمایش در نمایشگاه را نیز ارائه می دهد.
۵ رستوران، یک اغذیه فروشی و سه محوطه پارکینگ مختلف ( حدودا ۱۴ هزار جای پارک) از دیگر تسهیلاتی است که نمایشگاه در اختیار بازدیدکنندگان قرار میدهد.
از جمله نمایشگاه های مهم این شرکت نمایشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نمایشگاه مواد غذایی و آرایشی ارگانیک (Biofach/Vivaness)
نمایشگاه سنگ (Stone+tec)
نمایشگاه بسته بندی (FachPach)
نمایشگاه درب و پنجره (Fensterbau/Frontale)
نمایشگاه اسباب بازی (Spielwarenmesse)- مهمان

اطلاعات تماس آدرس دفتر ایران :
تهران-بزرگراه آفریقای جنوبی، بعد از چهارراه جهان کودک، روبروی گل فروشی بهرام، ساختمان ۲۳۹، طبقه سوم، واحد ۹
کدپستی: ۱۵۱۷۹۷۴۸۳۱
تلفن: ۸۸۰۶۲۳۳۸ (۰۲۱)
فکس: ۸۸۰۶۲۳۳۹ (۰۲۱)
پست الکترونیکی: info@iran-nuernbergmesse.comوب سایت : http://www.iran-nuernbergmesse.com/

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم .قطعا اگر قرار بود برای اکسبیز یک شعار در نظر بگیریم چیزی شبیه به “عمر انسان مهمترین سرمایه اوست” انتخاب می کردیم ، از تمام مجریانی که برای وقت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه خود ارزش قائل هستند و با ارسال اطلاعات صحیح رویدادهای خود ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می فرمایند کمال تشکر و امتنان را داریم! .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

اعضای جدید

ضمن خوش آمد گویی به :

  • hassan-jamali
  • gles
  • pedi
  • maedeh_moazenchi
  • meysssam

برای عضویت در خانواده 5146 نفری اکسبیز ، شما هم به ما بپیوندید.
عضو شوید (کلیک کنید)

اکسبیز حمایت می کند از …