کانون تبلیغاتی آوای موفق

کانون تبلیغاتی آوای موفق
کانون تبلیغاتی آوای موفق

کانون تبلیغاتی آوای موفق:

تلاش هوشمندانه و هدفمند در برقراری ارتباط با مخاطبان و امکان حضور در عرصه رقابت پذیری و پایداری و مانائی در این عرصه با رویکرد مشتری مداری، مستلزم برنامه ریزی آگاهانه، منسجم و منطقی با بهره گیری از رسانه های ارتباط جمعی و شیوه های نوین اطلاع رسانی و تبلیغاتی در جهت تنویر اذهان مشتریان و جلب اعتماد و رضایتمندی آنان به عنوان اصلی ترین سرمایه و اعتبار اجتماعی است که این شرکت در دستور کار خود قرار داده است.

از این رو گروه آوای موفق با کادری مجرب و متخصص و سالها تجربه، افتخار دارد تا به عنوان مشاور و مجری این رویداد مهم، در کنار شما صادقانه ارائه خدمت نماید. امید است با اعتماد شما مشارکت کننده محترم بتوانیم خدمات شایسته و قابل قبولی را در جهت اهداف برنامه ریزی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تقدیم نماید.

اطلاعات تماس آدرس: میدان تجریش، ابتدای ولیعصر، ساختمان لیستر، طبقه دوم، شرکت آوای موفق
ایمیل: ica@imox.ir
تلفن: ۲۲۷۴۰۳۷۶ – ۲۲۷۴۸۷۳۹ – ۲۲۷۲۴۱۹۸ – ۲۲۷۲۴۱۹۷
فاکس: ۲۲۷۴۸۷۴۰

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “کانون تبلیغاتی آوای موفق”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

تبلیغات در اکسبیز

نمایشگاه پیشنهادی

hormozhealth

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 61
  • 22,980
  • 45,836

بستن
*
*