انجمن مهندسی دریایی ایران

انجمن مهندسی دریایی ایران
انجمن مهندسی دریایی ایران

انجمن مهندسی دریایی ایران:

به دنبال برگزاری هفده دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی ایران از سالهای ۱۳۸۲، تا ۱۳۹۴ انجمنمهندسی دریـایی ایـران با همکاری معاونت همایش‌ها و نمایشگاه‌های شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه کیشوابسته به سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارند هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردیایران را در مهر ماه سال۱۳۹۵، با هدف شناسایی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و ارائه توانمندی‌ها وآخـرین دستاوردهای صنایع، تأسیسات و سامانه‌های دریایی و بندری جمهوری اسلامی ایران در سطحبین‌المللی برگزار نمایند.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی ایران که به مدت ۴ روز از تاریخ ۱ لغایت ۴ دیماه  ۱۳۹۴درفضایی به وسعت ۷۰۰۰ مترمربع در سالن سرپوشیده برگزار گردید، با استقبال چشمگیر صاحبان صنایع،بازرگانان، متخصصان، محققان و خبرنگاران داخلی و خارجی مواجه شد.

در این نمایشگاه بیش از ۲۵۰ شرکت داخلی و نمایندگی خارجی از کشورهای هلند،آلمان، ایتالیا، اسپانیا،انگلستان، امارات متحده عربی، ترکیه، کانادا، چین، ژاپن، دانمارک، سوئد، فرانسه، کره جنوبی و … مشـارکتنمـودند و آخرین دستاوردها، تجهیزات و قطعات مختـلف صـنایع دریایـی، دریانـوردی و خدمـات مرتبـطرا در معـرض دیـد بازدیدکنندگان قرار دادند و این نمایشگاه موقعیت مناسبی را جهت مذاکره و تعاملشرکت کنندگان فراهم آورد.

بی شک برپایی هجدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران که حتی الامکان مطابق با آخریندستاوردهای روز نمایشگاهی دنیا است، می‌تواند نقش بسزایی در شناسایی و گسترش مناسبات تجاری وایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری بین مراکز صنایع دریایی و دریانوردی و طر‌ف‌های خارجی آنها  ایفا نماید.

 

اطلاعات تماس آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان شاهد، کوچه وحدت ۴، پلاک ۸، واحد ۴

کد پستی: ۱۴۷۳۶۸۴۹۶۴

صندوق پستی: ۸۷۴-۱۳۴۴۵

تلفن: ۷-۴۴۲۷۳۴۹۵

نمابر: ۴۴۲۶۱۰۴۵

وب سایت : http://www.iraname.ir/

وب سایت نمایشگاه : http://iranimex.com/

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

0 دیدگاه در “انجمن مهندسی دریایی ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

تبلیغات در اکسبیز

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 54
  • 15,231
  • 40,357

بستن
*
*