انجمن مهندسی دریایی ایران

انجمن مهندسی دریایی ایران
انجمن مهندسی دریایی ایران

انجمن مهندسی دریایی ایران:

به دنبال برگزاری هفده دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی ایران از سالهای ۱۳۸۲، تا ۱۳۹۴ انجمنمهندسی دریـایی ایـران با همکاری معاونت همایش‌ها و نمایشگاه‌های شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه کیشوابسته به سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارند هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردیایران را در مهر ماه سال۱۳۹۵، با هدف شناسایی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و ارائه توانمندی‌ها وآخـرین دستاوردهای صنایع، تأسیسات و سامانه‌های دریایی و بندری جمهوری اسلامی ایران در سطحبین‌المللی برگزار نمایند.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی ایران که به مدت ۴ روز از تاریخ ۱ لغایت ۴ دیماه  ۱۳۹۴درفضایی به وسعت ۷۰۰۰ مترمربع در سالن سرپوشیده برگزار گردید، با استقبال چشمگیر صاحبان صنایع،بازرگانان، متخصصان، محققان و خبرنگاران داخلی و خارجی مواجه شد.

در این نمایشگاه بیش از ۲۵۰ شرکت داخلی و نمایندگی خارجی از کشورهای هلند،آلمان، ایتالیا، اسپانیا،انگلستان، امارات متحده عربی، ترکیه، کانادا، چین، ژاپن، دانمارک، سوئد، فرانسه، کره جنوبی و … مشـارکتنمـودند و آخرین دستاوردها، تجهیزات و قطعات مختـلف صـنایع دریایـی، دریانـوردی و خدمـات مرتبـطرا در معـرض دیـد بازدیدکنندگان قرار دادند و این نمایشگاه موقعیت مناسبی را جهت مذاکره و تعاملشرکت کنندگان فراهم آورد.

بی شک برپایی هجدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران که حتی الامکان مطابق با آخریندستاوردهای روز نمایشگاهی دنیا است، می‌تواند نقش بسزایی در شناسایی و گسترش مناسبات تجاری وایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری بین مراکز صنایع دریایی و دریانوردی و طر‌ف‌های خارجی آنها  ایفا نماید.

 

اطلاعات تماس آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، خیابان شاهد، کوچه وحدت ۴، پلاک ۸، واحد ۴

کد پستی: ۱۴۷۳۶۸۴۹۶۴

صندوق پستی: ۸۷۴-۱۳۴۴۵

تلفن: ۷-۴۴۲۷۳۴۹۵

نمابر: ۴۴۲۶۱۰۴۵

وب سایت : http://www.iraname.ir/

وب سایت نمایشگاه : http://iranimex.com/

 

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . رسالت ما در به اشتراک گذاری اطلاعاتمان از رویدادهای نمایشگاهی ایران به منظور مشارکت و بازدید بهتر کاربران و بازدیدکنندگان این پایگاه است ، پس متواضعانه آرزو و درخواست داریم که با تصحیح و تکمیل اطلاعات مربوط به رویدادها ، مکانهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاه ها ، یکدیگر را در دست یابی به اطلاعات صحیح و کاربردی یاری نماییم .(با تشکر و احترام ، حمید شهابیان).

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

ربات تلگرامی اکسبیز

  • ربات تلگرامی اکسبیز

کلاب کاربران اکسبیز

  • Club

دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

  • دایرکتوری خدمات نمایشگاهی

عرض خیر مقدم عضو جدید

بستن
آخرین کاربران

تبلیغ داخلی

  • دانلود

نمایشگاه مهم

  • Iran Plast 2017
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.