شرکت آروین تجارت میانه

شرکت آروین تجارت میانه
شرکت آروین تجارت میانه

شرکت آروین تجارت میانه:

معرفی شرکت آروین تجارت میانه:
شرکت آروین تجارت در سال ۱۳۸۴ با هدف برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی در شهر مقدس مشهد تاسیس گردید و از آن زمان تا به امروز به طور مستمر توانسته با برگزاری نمایشگاه های مختلف در تحقق اهداف اقتصادی کشور گام هایی هر چند کوچک بردارد.
این شرکت با اتکا به همکاران متخصص، بهره گیری از تجارب مفید همکاران و مدیران صنعت نمایشگاهی کشور، بهره گیری از دانش علمی (حضور مدیران شرکت در دوره های آموزشی داخلی و بین المللی صنعت نمایشگاهی و اخذ مدارک آن ها) و .. توانسته نزدیک به ۳۰ عنوان نمایشگاه تخصصی و بین المللی را در سطحی مطلوب برگزار نماید.
آروین تجارت با قابلیت انعطاف پذیری و روحیه نوآورانه موفق شده تا به امروز ۷ عنوان نمایشگاهی را برای اولین بار در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار نماید:
اولین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب مشهد، تیرماه ۱۳۸۴
اولین نمایشگاه بین المللی نساجی و منسوجات خانگی مشهد، تیر ماه ۱۳۸۶
اولین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، مبلمان شهری و تجهیزات پارکی مشهد، خردادماه ۱۳۸۹
اولین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد، خردادماه ۱۳۸۹
اولین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ها مشهد، دی ماه ۱۳۸۹
اولین نمایشگاه تجهیزات ورزشی مشهد، مهر ماه ۱۳۹۰
اولین نمایشگاه تخصصی پیوند ایرانی (سنت حسنه) مشهد، اردیبهشت ماه ۱۳۹۳
برگزاری سمینار های تخصصی از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد که تا به امروز در حاشیه نمایشگاه ها و یا به صورت مجزا موفق به برگزاری عناوین مختلفی شده است.
ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه صنعت نمایشگاهی و سمینارهای تخصصی از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد.

اطلاعات تماس تلفکس: ۳-۳۸۹۰۴۴۰۱-۰۵۱

آدرس: مشهد ، بلوار وکیل آباد ، نبش وکیل آباد ۲۰ ، پلاک ۴۲۰ ، واحد ۲

وب سایت : www.arvintejarat.ir

برچسب ها

درباره: exbizorg

افتخار می کنیم به اینکه میزبان شما در پایگاه مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران (اکسبیز ) هستیم . شعار اکسبیز " آگاهی ، انتخاب هوشمندانه " است . به همین دلیل امیدواریم با استفاده از اطلاعات این سایت ، همراه هم اتفاقات خوبی را در صنعت و تجارت میهن عزیزمان رقم بزنیم . ضمن اینکه متذکر می شویم این سایت مجری رویدادهای درج شده نیست و اطلاعات هر رویداد در همان صفحه مورد نظر قرار گرفته و مجریان رویداد ها نیز در بخش مجریان لیست گردیده است ، از تک تک مجریان محترم و مکانهای نمایشگاهی معظم صمیمانه تقاضا داریم که با ارسال اطلاعات صحیح و کامل مانند فراخوانهای نمایشگاهی یا تغییرات زمانی نمایشگاه ها ، ما را در اطلاع رسانی نمایشگاهی به هموطنان محترم و معظمان که سرمایه های صنعت نمایشگاهی میهن عزیزمان هستند ، بزرگوارانه یاری فرمایند. لازم به ذکر است که پیشنهاد ها و انتقادات شما همواره یاری بخش ما در روند بهبود مستمر خدمات این پایگاه بوده است و از این بابت سپاسگزاریم.

2 دیدگاه در “شرکت آروین تجارت میانه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

پیشنهاد ما

گروه ارشد اکسپو آرت

نمایشگاه پیشنهادی

Iran Ridex

آمار بازدید - طبق ساعت آلمان

  • 55
  • 19,318
  • 40,357

بستن
*
*