تهران-نمایشگاه تهران-اطلاعیه مهم پیش ثبت نام: تغییر زمان ثبت نام اولیه نمایشگاه نفت و گاز ۹۴


iranoilshow1
متن از سایت رسمی نمایشگاه نفت و گاز ۹۴ برداشته شده است
نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند بیستمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.
iranoilshow2
اطلاعیه مهم پیش ثبت نام: تغییر زمان ثبت نام اولیه
احتراما، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم جهت حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می رساند، سامانه ثبت نام اولیه حضور در نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹ اسفند الی ۱۰ صبح روز یک شنبه مورخ ۱۰ اسفند فعال می باشد.
بدیهی است با توجه به محدودیت فضای نمایشگاهی ثبت نام نهایی متقاضیان بر اساس اولویت زمان ارسال فرم های ثبت نام اولیه صورت خواهد گرفت.
شایان ذکر می باشد نتیجه قطعی جانمایی شرکت های ثبت نام شده روز سه شنبه مورخ ۱۳ اسفند ۹۳ از طریق ایمیل اعلام خواهد شد و نقشه سالن ها با ذکر نام شرکت و ابعاد غرفه از طریق سایت قابل رویت خواهد بود.
منبع

0 دیدگاه در “تهران-نمایشگاه تهران-اطلاعیه مهم پیش ثبت نام: تغییر زمان ثبت نام اولیه نمایشگاه نفت و گاز ۹۴”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *